NOWY klip Sylwii Grzeszczak [WIDEO]

Piosenka o zmienności życia.

Jest wideo do piosenki "Flirt", którą Sylwia Grzeszczak zapowiada swój drugi album, zapowiadany na czerwiec.

Sylwia Grzeszczakmat. promocyjne

"Flirt" to refleksyjna, ale jednocześnie optymistyczna piosenka o życiu, które jest niełatwe, ale przecież dające szansę spełnienia.

Jak każda z moich piosenek, tak i Flirt, opowiada o emocjach, uczuciach, przeżyciach ogólnie o życiu, które nas otacza... Życie jest bowiem zmienne , a los cały czas prowadzi z nami flirt...jednego dnia dając nam poczucie spełnienia i szczęścia a drugiego nagle odbiera wszystko w jednej chwili, pozostawiając nas w smutku....Przesłanie jest jednak pozytywne...bowiem te wszystkie emocje są nam potrzebne żeby czuć ze żyjemy....wiec kochajmy otaczający nas świat i poflirtujmy z nim:) - opowiada artystka.

24.08.2012 CZESTOCHOWA , ULICA FIERDOLFA NILA , PLAC ZA PETLA TRAMWAJOWA , XX DNI CZESTOCHOWY , KONCERT SYLWII GRZESZCZAK Z ZESPOLEM  . FOT SEBASTIAN ADAMUS / AGENCJA GAZETA   SLOWA KLUCZOWE: KONCERT DNI CZESTOCHOWY SYLWIA GRZESZCZAKFot. Sebastian Adamus / AG

Życie to jeden wielki flirt, Kilka cudownych min do złej gry - śpiewa Sylwia Grzeszczak i i chyba wypada się z tym zgodzić.

Teledysk do utworu kręcono w Warszawie i okolicach, a wystąpili w nim młodzi aktorzy: Sabina Michalska i Michał Gołasiewicz. Sama artystka w tej chwili skupia się nad dopieszczeniem swojej płyty, o której sama mówi, że to będzie "przemyślany album". Artystce życzymy, żeby praca nad materiałem przebiegała jak najlepiej i czekamy na płytę.

alex