NOWY klip Sylwii Grzeszczak [WIDEO]

Piosenka o zmienności życia.

Jest wideo do piosenki "Flirt", którą Sylwia Grzeszczak zapowiada swój drugi album, zapowiadany na czerwiec.

Sylwia Grzeszczakmat. promocyjne

"Flirt" to refleksyjna, ale jednocześnie optymistyczna piosenka o życiu, które jest niełatwe, ale przecież dające szansę spełnienia.

Jak każda z moich piosenek, tak i Flirt, opowiada o emocjach, uczuciach, przeżyciach ogólnie o życiu, które nas otacza... Życie jest bowiem zmienne , a los cały czas prowadzi z nami flirt...jednego dnia dając nam poczucie spełnienia i szczęścia a drugiego nagle odbiera wszystko w jednej chwili, pozostawiając nas w smutku....Przesłanie jest jednak pozytywne...bowiem te wszystkie emocje są nam potrzebne żeby czuć ze żyjemy....wiec kochajmy otaczający nas świat i poflirtujmy z nim:) - opowiada artystka.

24.08.2012 CZESTOCHOWA , ULICA FIERDOLFA NILA , PLAC ZA PETLA TRAMWAJOWA , XX DNI CZESTOCHOWY , KONCERT SYLWII GRZESZCZAK Z ZESPOLEM . FOT SEBASTIAN ADAMUS / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: KONCERT DNI CZESTOCHOWY SYLWIA GRZESZCZAKFot. Sebastian Adamus / AG

Życie to jeden wielki flirt, Kilka cudownych min do złej gry - śpiewa Sylwia Grzeszczak i i chyba wypada się z tym zgodzić.

Teledysk do utworu kręcono w Warszawie i okolicach, a wystąpili w nim młodzi aktorzy: Sabina Michalska i Michał Gołasiewicz. Sama artystka w tej chwili skupia się nad dopieszczeniem swojej płyty, o której sama mówi, że to będzie "przemyślany album". Artystce życzymy, żeby praca nad materiałem przebiegała jak najlepiej i czekamy na płytę.

alex

Więcej o:
Komentarze (5)
NOWY klip Sylwii Grzeszczak [WIDEO]
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 16 razy 10

  To jedna z lepszych polskich wokalistek. Świetny głos, uniwersalny repertuar. Tak trzymać.

 • mp3zadarmo

  Oceniono 5 razy 3

  a mi się podoba :D ooo :D i POLECAM :) :)

 • dziwne

  Oceniono 4 razy 2

  Nowy klip utworu, którego już nie mogę słuchać. Może coś nowszego? Czy może na tym kawałku stanie, jak większość?

 • kocurek77

  0

  Piosenka fajna klip niestety nudny :(

 • ladyzgaga

  Oceniono 21 razy -17

  Do dupy, Doda lepszy by nakręciła, ale takie czupiradło Królowej do pięt nie dorasta!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX