Teraz obie się rozwodzą. Ale nie tylko to je łączy! Żona Fibaka i Rozz znają się od lat! Skąd?

Dziewczyny znają się od dawna!

Przy okazji informacji o rozwodach Kate Rozz i Olgi Fibak, wyszło na jaw, że dziewczyny znają się od lat! Ich drogi skrzyżowały się, kiedy obie studiowały prawo. Ponoć to właśnie Olga wprowadziła Kate do urokliwego i błyszczącego świata show-biznesu, który tak bardzo im się spodobał. W 1999 roku Olga spotykała się już ze znanym na całym świecie tenisistą, Wojciechem Fibakiem.

Olga Fibak i Kate Rozz KAPiF

Jak podaje Se.pl, dzięki znajomościom Fibaków, Rozz poznała swojego pierwszego męża, Jeana Manuela Rozana. Para wzięła ślub w 2002 roku, ale nie przetrwała próby czasu. Rozz próbowała swoich sił z innymi sławnymi mężczyznami, aż w końcu poznała Piotra Adamczyka. Wszyscy wiemy, jak ta historia się skończyła. Teraz dawne przyjaciółki spotkają się w tym samym czasie na sali rozpraw, by zakończyć swoje małżeństwa.

Olga Fibak i Kate Rozz KAPiF

Olga i Kate spotykały się przy różnych okazjach na imprezach show-biznesu, lecz nie pozowały razem. Możliwe, że nie łączy ich już taka przyjaźń jak dawniej. Pojawiły się między innymi, na premierze "Bitwy pod Wiedniem" oraz pokazach Macieja Zienia, przyjaciela Rozz.

Kate Rozz, Olga Fibak KAPiF


Emes