Katarzyna Grochola: Nikt normalny nie zaprasza mediów na ślub! Pisarka mówi o weselu córki

Katarzyna Grochola mówi o ślubie córki.
Grochola o ślubie córki Nikt normalny nie zaprasza mediów na ślub! Katarzyna Grochola zapowiedziała, że na ślub jej córki, Doroty Szelągowskiej z Adamem Sztabą na pewno nie zostaną zaproszone żadne media. Wielkimi krokami zbliża się ślub córki Katarzyny Grocholi, Doroty Szelągowskiej z Adamem Sztabą. Wiele gwiazd życzyło sobie, żeby w tak ważnym życiowym momencie byli z nimi nie tylko przyjaciele i krewni, lecz także fotoreporterzy i kamery. Czy córka znanej pisarki też powie "tak" w błysku fleszy? - Nikt normalny nie zaprasza mediów na ślub - powiedziała ostro Katarzyna Grochola dziennikarce "DDTVN". - Nie sądzę zresztą, żeby media w ogóle interesował ślub mojej córki - dodała. - Nie będzie żadnej transmisji, nie dostaniemy 15 milionów - dodała. Dziś Szelągowska i Sztaba tworzą jedną z najczulszych par w show-biznesie. Nawet na oficjalnych imprezach wprost nie mogą się od siebie odkleić. Kto by przypuszczał, że tak potoczy się znajomość, która swój początek miała w sieci! - Spotykaliśmy na gadu gadu o godzinie 4 lub 5 rano. Wiesz to jest taka mocno romantyczna pora nocy, wiec to pomagało. To były takie czaty od trzeciej do siódmej. Świetna pora na czat. Prawda? - powiedział Sztaba w wywiadzie dla RMF FM. Para stanie się małżeństwem już 30 maja, w dzień Bożego Ciała. Narzeczeni wynajęli hotel "Poziom 511" aż na 3 dni. Goście będą mieli do swojej dyspozycji w pełni wyposażone pokoje oraz spa. Myślicie, że takie wesele przejdzie niezauważone w mediach?

Wielkimi krokami zbliża się ślub córki Katarzyny Grocholi, Doroty Szelągowskiej z Adamem Sztabą. Wiele gwiazd życzyło sobie, żeby w tak ważnym życiowym momencie byli z nimi nie tylko przyjaciele i krewni, lecz także fotoreporterzy i kamery. Czy córka znanej pisarki też powie tak w błysku fleszy?

Nikt normalny nie zaprasza mediów na ślub - powiedziała ostro Katarzyna Grochola dziennikarce "DDTVN". - Nie sądzę zresztą, żeby media w ogóle interesował ślub mojej córki - dodała. - Nie będzie żadnej transmisji, nie dostaniemy 15 milionów.

Katarzyna GrocholaKAPIF

Dziś Szelągowska i Sztaba tworzą jedną z najczulszych par w show-biznesie. Nawet na oficjalnych imprezach wprost nie mogą się od siebie odkleić. Kto by przypuszczał, że tak potoczy się znajomość, która swój początek miała w sieci!

Spotykaliśmy na gadu gadu o godzinie 4 lub 5 rano. Wiesz to jest taka mocno romantyczna pora nocy, wiec to pomagało. To były takie czaty od trzeciej do siódmej. Świetna pora na czat. Prawda? - powiedział w wywiadzie dla RMF FM.

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska, Agata MłynarskaKapif

Para stanie się małżeństwem już 30 maja w dzień Bożego Ciała. Narzeczeni wynajęli hotel "Poziom 511" aż na 3 dni. Goście będą mieli do swojej dyspozycji w pełni wyposażone pokoje oraz spa. Myślicie, że takie wesele przejdzie niezauważone w mediach?

Adam Sztaba, Dorota SzelągowskaKapif

zuz