Dorota Gardias o ciąży: Przez pierwsze miesiące nie mogłam powiedzieć nikomu, bo...

Nie mogła uwierzyć.

Dorota Gardias już latem zostanie mamą. Zarówno ona sama, jak i jej partner Piotr Bukowiecki nie mogą się już doczekać dziecka. W wywiadzie dla "Gali"pogodynka TVN opowiedziała o początkach ciąży.

Przez pierwsze dni byłam w szoku! Wzięłam do ręki test, wpatrywałam się w niego i nie mogłam uwierzyć... Mieszały się we mnie różne uczucia. Z jednej strony niesamowita radość, a z drugiej lęk. Pojawiły się też łzy. Ciężko określić, czy szczęścia, czy może smutku za czymś, co już się skończyło.

Dorota Gardias KAPiF

Mimo tego, że ciąża była planowana, pogodynka była zagubiona. Gdy uporała się z nagłą świadomością ogromnej odpowiedzialności oraz z myślą, że jej życie diametralnie się zmieni, owładnęło nią niesamowite uczucie.

To jak unosić się dwa metry nad ziemią, chodzić z głową w chmurach i mieć w sobie radość, którą trudno słowami opisać. Jestem przeszczęśliwa!

Dorota Gardias fot. KAPIF

Lekarz zabronił Gardias chwalić się ciążą przez pierwsze 3 miesiące, więc prezenterka nie mogła zdradzić nikomu dobrej wiadomości. Nie było jej łatwo, bo rozpierała ją radość, wprost promieniała. Mama pogodynki zauważyła, że córka jest jakaś inna.

Zobaczyła na ekranie telewizora, że mam jakieś inne oczy, jakby zamglone, rozanielone. Gdy do niej zadzwoniłam, by podzielić się nowiną, powiedziała: "Przeczuwałam to, miałaś jakiś inny wyraz twarzy...".

Radość przyszłych rodziców jest nie do opisania, a mama pogodynki jest wielkim wsparciem. Mówi, że miłość matki i dziecka jest bezwarunkowa, najpiękniejsza, jaka tylko może się wydarzyć w życiu człowieka.

dorota gardias Kapif

Gardias opowiedziała też, jak zmieniła się pod wpływem Piotra, co w niej odkrył jako kobiecie.

Zmienił moje patrzenie na siebie. Jestem krytyczna wobec własnej osoby i często umniejszam swoje osiągnięcia i zalety. Piotr potrafi dodać mi pewności, odwagi i sprawia, że czuję, że mogę wszystko. Przy nim stałam się bardziej otwarta.

Przyznała, że wielu ludzi, których zna z przeszłości mówi jej teraz, że jest taka jak dawniej - uśmiechnięta, spontaniczna, optymistyczna i radosna. Twierdzi, że to zasługa jej obecnego partnera i oczywiście ciąży.

 

Emes