Gardias opowiada o początkach swojego związku: Piotr był w trakcie rozwodu

Dorota Gardias wyznała, że jej nowy partner był w trakcie rozwodu, gdy pogodynka TVN się z nim związała.
Gardias o kulisach związku z Piotrem Jej nowy partner był w trakcie rozwodu, gdy się z nim związała. Dorota Gardias wyznała, że jej aktualny partner i ojciec jej dziecka, Piotr Bukowiecki, związał się z nią, gdy był w trakcie rozwodu z aktorką Karoliną Rosińską Dorota Gardias wyznała w "Gali", że jej aktualny partner i ojciec jej dziecka, Piotr Bukowiecki, związał się z nią, gdy był w trakcie rozwodu z aktorką, Karoliną Rosińską. "Był w trakcie rozwodu. W związku z tym, że Piotr z Karoliną brali ślub w Stanach, procedura rozwodowa trwała ponad rok - tłumaczy. - Rozwód orzeczono, gdy byliśmy już razem. Na początku kompletnie nie byłam nim zainteresowana. Bałam się trudnych sytuacji, a on był w trakcie rozwodu i ma dwójkę dzieci" - zdradziła Gardias w rozmowie z dwutygodnikiem. Karolina Rosińska i Piotrem Bukowieckim mają 6-letnią córkę Vivian i 5-letniego syna Melchiora. Przez wiele lat para mieszkała w USA. Po powrocie do Polski ich małżeństwo się rozpadło. Dorota Gardias przyznała, że jej związek z Bukowieckim to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. "Z przyjaźni narodziła się miłość. Najprawdziwsza. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym być z kimś innym. Jestem tego pewna. Kiedy skończyło się moje małżeństwo, obiecałam sobie, że nigdy nie będę składała takich deklaracji. Ale naprawdę czuję się szczęśliwa" - dodała. Pogodynka nie śpieszy się do ślubu. Wyjawia, że do ceremonii może dojść za wiele lat. "Fajnie byłoby wziąć ślub, ale w wieku... 60 lat. Z rodziną u boku, z naszymi już dorosłymi dzieciakami, gdzieś w plenerze. To dopiero zaświadczyłoby o prawdziwej miłości" - kończy Gardias.

Dorota Gardias wyznała w "Gali", że jej aktualny partner i ojciec jej dziecka, Piotr Bukowiecki, związał się z nią, gdy był w trakcie rozwodu z aktorką, Karoliną Rosińską.

Był w trakcie rozwodu. W związku z tym, że Piotr z Karoliną brali ślub w Stanach, procedura rozwodowa trwała ponad rok - tłumaczy. - Rozwód orzeczono, gdy byliśmy już razem. Na początku kompletnie nie byłam nim zainteresowana. Bałam się trudnych sytuacji, a on był w trakcie rozwodu i ma dwójkę dzieci - zdradziła Gardias w rozmowie z dwutygodnikiem.

Karolina Rosińska i Piotrem Bukowieckim mają 6-letnią córkę Vivian i 5-letniego syna Melchiora. Przez wiele lat para mieszkała w USA. Po powrocie do Polski ich małżeństwo się rozpadło.

Dorota Gardias Kapif

Dorota Gardias przyznała, że jej związek z Bukowieckim to nie była miłość od pierwszego wejrzenia.

Z przyjaźni narodziła się miłość. Najprawdziwsza. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym być z kimś innym. Jestem tego pewna. Kiedy skończyło się moje małżeństwo, obiecałam sobie, że nigdy nie będę składała takich deklaracji. Ale naprawdę czuję się szczęśliwa - dodała.

Pogodynka nie śpieszy się do ślubu. Pogodynka wyjawia, że do ceremonii może dojść za wiele lat.

Fajnie byłoby wziąć ślub, ale w wieku... 60 lat. Z rodziną u boku, z naszymi już dorosłymi dzieciakami, gdzieś w plenerze. To dopiero zaświadczyłoby o prawdziwej miłości - kończy Gardias.

Dorota Gardias Kapif

Mag