Anna Czartoryska i Michał Niemczycki dostaną od teściów...

Od śluby Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego minął już ponad tydzień. Jedna z gazet dowiedziała się jaki podarunek młoda para otrzymała od rodziny Niemczyckich
Willa dla Czartoryskiej i Niemczyckiego Młoda para nie może narzekać na brak hojności teściów Rodzice Michała Niemczyckiego podarowali w prezencie ślubnym swojemu synowi i jego żonie Annie Czartoryskiej willę - donosi Fakt.pl Od śluby Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego minął już ponad tydzień. Jesteście ciekawi, jakie dostali prezenty? Jeden jest naprawdę wyjątkowy. Rodzice pana młodego - Zbigniew i Katarzyna Niemczyccy - podarowali w prezencie ślubnym swojemu synowi i jego żonie willę - donosi Fakt.pl. Na razie nie wiadomo, gdzie mieści się nowa posiadłość Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Najprawdopodobniej willa znajduje się w jednej z podwarszawskich miejscowości. Cena domu także owiana jest tajemnicą. Świeżo upieczeni małżonkowie klucze do swojego "gniazdka" dostaną najprawdopodobniej w czerwcu. Wówczas odbędzie się duża ceremonia weselna, na której Anna Czartoryska i Michał Niemczycki w obecności kilkuset osób ponownie złożą sobie ślubną przysięgę.

Od śluby Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego minął już ponad tydzień. Jesteście ciekawi, jakie dostali prezenty? Jeden jest naprawdę wyjątkowy. Rodzice pana młodego - Zbigniew i Katarzyna Niemczyccy - podarowali w prezencie ślubnym swojemu synowi i jego żonie willę - donosi Fakt.pl.

Anna Czartoryska, Michał Niemczycki, śluby gwiazd Screen z Facebook.com

Na razie nie wiadomo, gdzie mieści się nowa posiadłość Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Najprawdopodobniej willa znajduje się w jednej z podwarszawskich miejscowości. Cena domu także owiana jest tajemnicą.

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki KAPIF

Świeżo upieczeni małżonkowie klucze do swojego "gniazdka" dostaną najprawdopodobniej w czerwcu. Wówczas odbędzie się duża ceremonia weselna, na której Anna Czartoryska i Michał Niemczycki w obecności kilkuset osób ponownie złożą sobie ślubną przysięgę.

Mag

Więcej o: