Grycanki sprzedają RYBY w supermarkecie!

Siostry Grycan pracowały na stoisku rybnym w supermarkecie!
Grycanki w supermarkecie Siostry Grycan pracowały na stoisku rybnym w supermarkecie! W ramach udziału w "Wojnie gwiazd" siostry Grycan... sprzedawały ryby w supermarkecie. Grycanki zapewniają, że świetnie się odnalazły w nowej roli. Dotychczas oglądaliśmy siostry Grycan w pełnym rynsztunku na salonach: wystrojone i w wieczorowym makijażu. Tym razem fotografowie przyłapali je, jak sprzedawały ryby w supermarkecie! Jak to się stało? Okazuje się, że Grycanki wcale nie dorabiają sobie w ten sposób na kolejne wyjścia, to po prostu ich nowe zadanie. Dziewczyny wzięły udział w programie Vivy "Wojna gwiazd", w którym celebryci imają się zwykłych prac. Siostry miały za zadanie stanąć za ladą i doradzać klientom w kwestii wyboru odpowiedniej ryby. Do ich obowiązków należało także przygotowanie ekspozycji, patroszenie ryb i oczywiście obsługiwanie klientów. Grycanki zapewniają, że świetnie się odnalazły w nowej roli. Pewien problem miała Weronika Grycan, która podobno nie przepada za rybami: - Było zimno, ale ryb nie da trzymać się w cieple. Jest w fajnie i myślę, że widzom będzie się podobało, bo coś się dzieje - powiedziała Weronika w rozmowie z Plejada.pl. Weronika i Wiktoria Grycan założyły też specjalne uniformy, które noszą pracownicy supermarketu. Jednak nie byłyby sobą, gdyby ich trochę nie dopasowały: - Zasady BHP obowiązują wszystkich, ale z pomocą naszej mamy i stylistki programu podrasowałyśmy stroje, bo nie da się inaczej - przyznała Wiktoria Grycan. Premiera programu już w maju. Jednak to nie pierwszy raz, kiedy Grycanki stają za ladą i mają do czynienia ze sprzedażą. Dowiedzieliśmy się, że Weronika i Wiktoria Grycan pracują w cukierni swojej mamy, Marty Grycan, w której doradzają klientom w kwestii wyboru ciast.

Dotychczas oglądaliśmy siostry Grycan w pełnym rynsztunku na salonach: wystrojone i w wieczorowym makijażu. Tym razem fotografowie przyłapali je, jak sprzedawały ryby w supermarkecie! Jak to sie stało? Okazuje się, że Grycanki wcale nie dorabiają sobie w ten sposób na kolejne wyjścia, to po prostu ich nowe zadanie. Dziewczyny wzięły udział w programie Vivy "Wojna gwiazd", w którym celebryci imają się zwykłych prac. Siostry miały za zadanie stanąć za ladą i doradzać klientom w kwestii wyboru odpowiedniej ryby. Do ich obowiązków należało także przygotowanie ekspozycji, patroszenie ryb i oczywiście obsługiwanie klientów.

Weronika Grycan, Wiktoria GrycanForum

Grycanki zapewniają, że świetnie się odnalazły w nowej roli. Pewien problem miała Weronika Grycan, która podobno nie przepada za rybami:

Było zimno, ale ryb nie da trzymać się w cieple. Jest w fajnie i myślę, że widzom będzie się podobało, bo coś się dzieje - powiedziała Weronika w rozmowie z Plejada.pl.

Weronika GrycanForum

Weronika i Wiktoria Grycan założyły też specjalne uniformy, które noszą pracownicy supermarketu. Jednak nie byłyby sobą, gdyby ich trochę nie dopasowały:

Zasady BHP obowiązują wszystkich, ale z pomocą naszej mamy i stylistki programu podrasowałyśmy stroje, bo nie da się inaczej - przyznała Wiktoria Grycan.

Weronika Grycan, Wiktoria GrycanForum

Premiera programu już w maju. Jednak to nie pierwszy raz, kiedy Grycanki stają za ladą i mają do czynienia ze sprzedażą. Dowiedzieliśmy się, że Weronika i Wiktoria Grycan pracują w cukierni swojej mamy, Marty Grycan, w której doradzają klientom w kwestii wyboru ciast. Jak Grycanki wypadły za ladą stoiska rybnego?

Vic

Więcej o:
Komentarze (16)
Grycanki sprzedają RYBY w supermarkecie!
Zaloguj się
 • jasniepani

  Oceniono 53 razy 47

  Ta z czarnymi włosami schudła.Gratulacje !
  Wielorybki sprzedają rybki,cuda na kiju.

 • azlotko

  Oceniono 51 razy 45

  BHP i takie wlosy rozwiane....?

 • sansa

  Oceniono 26 razy 20

  Jak dobrze pójdzie, to awansują na mięsny. Nie ma to jak pulchne łapki w pierścieniach, podrzucające zgrabne kawałki łopatki wieprzowej.

 • lojzo

  Oceniono 27 razy 19

  wyglądają jak dorodne karczmarki z jakiejś gospody :). Te włosy rozwiane nad rybami to raczej przeczy zasadom higieny i bhp

 • forfiter_jr

  Oceniono 24 razy 18

  O brawo! Wreszcie właściwe osoby na właściwym miejscu.
  BTW chyba jedna zaczęła objadać tę drugą.

 • marcelito

  Oceniono 29 razy 15

  Czarna powoli zaczyna dawać radę:) Za to Weronika "tańczące podbródki" dalej w kategorii "sumo" występuje.

 • fanizymiko

  Oceniono 10 razy 10

  Waleń na rybnym sprzedający jesiotra.

  Czas umierać.....

  Pewnie kolejny inteligentny program tej nowoczesnej telewizji robionej dla wyrobionego widza. :)))

 • pudelek.pl

  Oceniono 15 razy 9

  Ledwo trzymając się na nogach, poszedłbym czym prędzej do działu z napojami stawiającymi na nogi, mimo, że takowych nie piję, bo dbam o zdrowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX