Dorota Gardias wymyśliła imię dla dziecka! Będzie to...

Jak nazwie swoje dziecko?
Julia, Róża lub... Jaś Dorota Gardias wymyśliła imię dla dziecka! Dorota Gardias i jej partner Piotr Bukowiecki latem spodziewają się dziecka. Pogodynka powiedziała, że jeśli będzie to dziewczynka, nazwą ją Julia lub Róża. Dorota Gardias i jej partner Piotr Bukowiecki spodziewają się dziecka, które ma przyjść na świat latem. W programie "Dzień Dobry TVN" pogodynka przyznała, że nie zna jeszcze płci dziecka, ale gdyby była to dziewczynka... - Zawsze myślałam, że to będzie Julia. Podoba nam się też Róża, ale jeszcze się zastanawiamy. Ważne jest, jakie znaczenie ma dane imię, jaką niesie ze sobą energię - powiedziała. Mówi się, że córeczki kradną urodę mamie. Jeśli będzie to dziewczynka, z pewnością będzie porównywalnie śliczna do mamy. Gardias udzieliła też wywiadu "Gali", w którym przyznała, że wszyscy mówią jej, że urodzi chłopca. W związku z tym, wymyśliła też imię na taką ewentualność. Synka nazwałaby... Jaś! Jeśli w ostatnim czasie pogodynka poznała już płeć malucha, trzyma to w tajemnicy. Tak czy inaczej, jeśli będzie to Julia, Róża czy Jaś, na pewno będzie to ładne dziecko!

Dorota Gardias i jej partner Piotr Bukowiecki spodziewają się dziecka, które ma przyjść na świat latem. W programie "Dzień Dobry TVN" pogodynka przyznała, że nie zna jeszcze płci dziecka, ale gdyby była to dziewczynka...

Zawsze myślałam, że to będzie Julia. Podoba nam się też Róża, ale jeszcze się zastanawiamy. Ważne jest, jakie znaczenie ma dane imię, jaką niesie ze sobą energię.

Dorota Gardias/KAPiF Dorota Gardias/KAPiF

Mówi się, że córeczki kradną urodę mamie. Jeśli będzie to dziewczynka, z pewnością będzie porównywalnie śliczna do mamy. Gardias udzieliła też wywiadu "Gali", w którym przyznała, że wszyscy mówią jej, że urodzi chłopca. W związku z tym, wymyśliła też imię na taką ewentualność. Synka nazwałaby... Jaś! Jeśli w ostatnim czasie pogodynka poznała już płeć malucha, trzyma to w tajemnicy. Tak czy inaczej, jeśli będzie to Julia, Róża czy Jaś, na pewno będzie to ładne dziecko!

 

Emes