Tomasz Karolak: Mój synek jest grzeczny, je i śpi. Ale...

Pierworodny aktora ma z nim coś wspólnego.
Karolak o swoim synu Pierworodny aktora ma z nim coś wspólnego. Znakomicie. Córka zaakceptowała syna, jest dobrze. Jest grzeczny, je i śpi. Ale je kolosalne ilości! - powiedział w rozmowie z "Dzień dobry TVN" Tomasz Karolak Tomasz Karolak był gościem "Dzień dobry TVN" - tym razem nie jako aktor, ale jako wokalista zespołu Pączki w tłuszczu. Przy okazji wygadał się trochę na temat swojego niedawno narodzonego synka. Zapytany przez dziennikarza o to, jak czuje się w roli ojca, Tomasz Karolak odparł: - Znakomicie. Córka zaakceptowała syna, jest dobrze. Jest grzeczny, je i śpi. Ale je kolosalne ilości! - powiedział w rozmowie z "Dzień dobry TVN". Ogromny apetyt synka cieszy Karolaka. Aktor nie daje się manii na diety i zdrowe odżywianie: - Nie chudniemy, nie idziemy w sferę fit. Nie biegamy, mimo że startujemy w biegach, jesteśmy sobie wierni - wyjaśnił. Swoją antypatię do odchudzania zdradza zresztą nazwa jego zespołu: Pączki w tłuszczu. - Wystarczy na nas popatrzeć - powiedział ze śmiechem Karolak. Syn Tomasz Karolaka i Violi Kołakowskiej, Leon, przyszedł na świat 22 lutego. Para ma już sześcioletnią córkę, Lenę, ale formalnie nie są w związku. Aktor ma teraz dużo obowiązków: prowadzi warszawski teatr Imka, wydaje płytę zespołu, gra w serialach, no i został ojcem. Jak godzi te wszystkie obowiązki? - Muszę mieć precyzyjnie poukładany dzień. Tak mnie moja matka wychowała. Powiedziała mi: ty jesteś urodzony, po to, żeby robić - wyznał w rozmowie. Aktor rzeczywiście żyje według tej maksymy. Niedługo wyda płytę swojego zespołu: - Każdy utwór jest o tym samym, czyli o kobietach i miłości. O tym jest piosenka: "Tylko bądź. W każdy dzień i w każdą noc" - powiedział w rozmowie.

Tomasz Karolak był gościem "Dzień dobry TVN" - tym razem nie jako aktor, ale jako wokalista zespołu Pączki w tłuszczu. Przy okazji wygadał się trochę na temat swojego niedawno narodzonego synka. Zapytany przez dziennikarza o to, jak czuje się w roli ojca, Karolak odparł:

Znakomicie. Córka zaakceptowała syna, jest dobrze. Jest grzeczny, je i śpi. Ale je kolosalne ilości! - powiedział w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Tomasz Karolak Kapif

Ogromny apetyt synka cieszy Karolaka. Aktor nie daje się manii na diety i zdrowe odżywianie:

Nie chudniemy, nie idziemy w sferę fit. Nie biegamy, mimo że startujemy w biegach, jesteśmy sobie wierni - wyjaśnił.

Swoją antypatię do odchudzania zdradza zresztą nazwa jego zespołu, Pączki w  tłuszczu.

Wystarczy na nas popatrzeć - powiedział ze śmiechem Karolak.

Tomasz Karolak KAPiF

Syn Tomasz Karolaka i Violi Kołakowskiej, Leon, przyszedł na świat 22 lutego. Para ma już 6-letnią córkę, Lenę, ale formalnie nie są w związku. Aktor ma teraz dużo obowiązków: prowadzi warszawski teatr Imka, wydaje płytę zespołu gra w serialach, no i został ojcem. Jak godzi te wszystkie obowiązki?

Muszę mieć precyzyjnie poukładany dzień. Tak mnie moja matka wychowała. Powiedziała mi: ty jesteś urodzony, po to, żeby robić - wyznał w rozmowie.

Tomasz Karolak, Viola Kołakowska Fot. KAPIF

Aktor rzeczywiście żyje według tej maksymy. Niedługo wyda płytę swojego zespołu:

Każdy utwór jest o tym samym, czyli o kobietach i miłości. O tym jest piosenka: "Tylko bądź. W każdy dzień i w każdą noc" - powiedział w rozmowie.

W głośnym wywiadzie, jaki udzielili Karolak i Kołakowska, aktor powiedział, że matkę swoich dzieci darzy "koleżeństwem".

Teraz jesteśmy na dobrej stopie koleżeńskiej, myślę, że może się to przerodzić w przyjaźń - wyznał z rozbrajającą szczerością w "Gali".

To stąd ta tęsknota za miłością?

Tomasz Karolak, Viola Kołakowska KAPIF

Vic

Więcej o:
Komentarze (9)
Tomasz Karolak: Mój synek jest grzeczny, je i śpi. Ale...
Zaloguj się
 • duzatrojka

  Oceniono 32 razy 20

  Teraz jesteśmy na dobrej stopie koleżeńskiej, myślę, że może się to przerodzić w przyjaźń - wyznał z rozbrajającą szczerością w "Gali".
  Dzięki wielkie! Doceniam jak wspaniałego mam męża. Wywiady z takimi facetami są potrzebne....
  Koleżeństwo.... Co za typ beznadziejny!

 • nkwd

  Oceniono 25 razy 19

  Ciekawe,które z tej pary jest bardziej stuknięte ?

 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy 14

  Ten "aktor" między jedynkami ma dużo mniejszą pustkę niż w łepetynie.
  Robi sobie dzieci z koleżanką. Ciekawe, czy czasem pożycza jej swój talerz czy kubek.

 • kocurka29

  Oceniono 5 razy 3

  Pączki w tłuszczu-nie mogę!

 • alejajaa

  Oceniono 9 razy 1

  ".. jest grzeczny je i śpi..."no i chyba jeszcze kupy robi..kolosalne a ciekawe czy tatuś chociaż raz wytarł obesrany tyłek synkowi?

 • pan.malowany

  Oceniono 3 razy 1

  Oblesny, spasly kutafon....

 • pata.m

  Oceniono 2 razy 0

  obleśne beztalencie

 • browaryr

  Oceniono 8 razy -4

  "bede starał sie byc coraz lepszym ojcem....."-ty kuzwa gosciu dalej myslisz jednym zwojem--a ta baba daje sie tobie zapładniac--nie kumam...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX