Halle Berry jest w ciąży! To drugie dziecko aktorki

Poznaj szczegóły.
Halle Berry jest w ciąży! To drugie dziecko aktorki Halle Berry i jej narzeczony, francuski aktor Olivier Martinez, spodziewają się dziecka - czytamy na portalu TMZ.com. Dla niego będzie to pierwsze dziecko. Halle Berry i jej narzeczony, francuski aktor Olivier Martinez, spodziewają się dziecka - czytamy na portalu TMZ.com. Osoby z otoczenia aktorki i jej narzeczonego twierdzą, że jest ona w trzecim miesiącu ciąży, ale na podstawie zdjęć i innych faktów, które znamy, wydaje nam się, że to więcej niż 3 miesiące - twierdzi portal. Para podobno będzie miała synka. 46-letnia aktorka ma już 5-letnią córkę Nahlę ze związku z modelem Gabrielem Aubry. Dla Martineza będzie to pierwsze dziecko. Halle Berry i Olivier Martinez poznali się na planie filmu "Śmiertelna głębia". Zaręczyli się w styczniu 2012 roku. W wielkanocny weekend para wybrała się na krótkie wakacje na Hawaje. Aktorka ukrywała wtedy brzuszek pod luźnymi tunikami. Portal TMZ.com twierdzi, że Berry czuła się już nie najlepiej pod koniec lutego. Na gali Oscarów narzekała na złe samopoczucie i mówiła, że trochę przytyła. Kilka dni później dowiedziała się, że jest w ciąży.

Halle Berry i jej narzeczony, francuski aktor Olivier Martinez, spodziewają się dziecka - czytamy na portalu TMZ.com.

Osoby z otoczenia aktorki i jej narzeczonego twierdzą, że jest ona w trzecim miesiącu ciąży, ale na podstawie zdjęć i innych faktów, które znamy, wydaje nam się, że to więcej niż 3 miesiące - twierdzi portal.

Para podobno będzie miała synka.

Halle Berry, Olivier MartinezREUTERS

46-letnia aktorka ma 5-letnią córkę Nahlę ze związku z modelem Gabrielem Aubry. Dla Martineza będzie to pierwsze dziecko.

Halle BerryForum

Halle Berry i Olivier Martinez poznali się na planie filmu "Śmiertelna głębia". Zaręczyli się w styczniu 2012 roku. W wielkanocny weekend para wybrała się na krótkie wakacje na Hawaje. Aktorka ukrywała wtedy brzuszek pod luźnymi tunikami. Portal TMZ.com twierdzi, że Berry czuła się już nie najlepiej pod koniec lutego. Na gali Oscarów narzekała na złe samopoczucie i mówiła, że trochę przytyła. Kilka dni później dowiedziała się, że jest w ciąży.

Halle Berry hit the beach in Hawaii for spring break with the family. Pictured: Halle BerrySPLASH NEWS/EAST NEWS

Alfa

Więcej o:
Komentarze (5)
Halle Berry jest w ciąży! To drugie dziecko aktorki
Zaloguj się
 • kol.3

  Oceniono 18 razy -12

  w tym wieku (47) to za mądre nie jest, no ale pani jest raczej wyręczana w wielu dziedzinach, sama tego dziecka nie będzie wychowywać, no i nie jest bez grosza.

 • madzik500

  Oceniono 44 razy -12

  Moja mama w tym wieku została babcią-46 lat to trochę pózno na ciąze...ale trzeba byc dobrej myśli i się cieszyć z aniołka:)

 • pudelek.pl

  Oceniono 29 razy -21

  Halina Czarna Jerzyna zamiast rodzić dzieci powinna reklamować nowe smartfony od BlackBerry. Na pewno sprzedaż by wzrosła. Sam czekam aż Z10 pojawi się w Plusie. Buraki z Play i wieśniaki z Orange mają full-wypas wersję bez LTE. Ha ha ha xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX