Czesław Mozil otworzył restaurację! "Bez kamer, fotografów i Anny Popek"

Kolejny punkt gastronomiczny na mapie Warszawy.
Czesław Mozil otworzył restaurację! "Bez kamer, fotografów i Anny Popek". Kolejny punkt gastronomiczny na mapie Warszawy - Czesław Mozil przy Ząbkowskiej 9 otworzył "Pausę Włoską". Czesław Mozil oficjalnie dołączył do grona gwiazd, które chcą karmić ludzi. Przy ulicy Ząbkowskiej 9 w Warszawie odbyło się w środę otwarcie jego lokalu Pausa Włoska. W nowej praskiej knajpie serwowane są przede wszystkim dania kuchni włoskiej, a więc także i pizza - w Pausie Włoskiej wypieka się ją w piecu. Otwarcie restauracji Mozila było bez porównania skromniejsze niż Akademii - lokalu Borysa Szyca. Nie zabrakło jednak gwiazd TVN, pojawił się m.in Kuba Wojewódzki. - Czesław Mozil otworzył własną restaurację - bez kamer, fotografów i Anny Popek! Pausa Włoska - Ząbkowska 9 - Kiedyś trójkąt bermudzki dziś idealne miejsce na randkę - skomentował wydarzenie na swoim Facebooku Kuba Wojewódzki. Wpis opatrzył zdjęciem z Agnieszką Szulim. To już kolejna fotografia Wojewódzkiego na Facebooku, na której króluje dzióbek.

Wczoraj Czesław Mozil oficjalnie dołączył do grona gwiazd, które chcą karmić ludzi. Przy ulicy Ząbkowskiej 9 w Warszawie odbyło się wczoraj otwarcie jego lokalu Pausa Włoska.

Czesław Mozil, Mela Koteluk, Pausa WłoskaScreen z Facebook.com

Pausa WłoskaScreen z Facebook.com

W nowej praskiej knajpie serwowane są przede wszystkim dania kuchni włoskiej, a więc także i pizza - w Pausie Włoskiej wypieka się ją w piecu. Otwarcie restauracji Mozila było bez porównania skromniejsze niż Akademii - lokalu Borysa Szyca. Nie zabrakło jednak gwiazd TVN, pojawił się m.in Kuba Wojewódzki.

To się nazywa mieć stajla !!
Czesław Mozil otworzył własną restaurację - bez kamer, fotografów i Anny Popek ! Pausa Włoska - Ząbkowska 9 - Kiedyś trójkąt bermudzki dziś idealne miejsce na randkę - skomentował wydarzenie na swoim Facebooku Kuba Wojewódzki.

 

Kuba Wojewódzki, Agnieszka Szulim, Pausa WłoskaScreen z Facebook.com

 

Wpis opatrzył zdjęciem z Agnieszką Szulim. To już kolejna fotografia Wojewódzkiego na Facebooku, na której króluje dzióbek. Komu wyszedł lepiej?

zuz