Natalia Siwiec zniknęła z Polski, bo...

Ona nie marnuje czasu.
Natalia Siwiec zniknęła z Polski, bo... Ona nie marnuje czasu Natalii Siwiec zniknęła z Polski na 2 miesiące. Pojechała do Tajlandii, gdzie wystąpiła w sesji kostiumów kąpielowych. Potem stawiała pierwsze kroki w Hollywood Fani Natalii Siwiec musieli się za nią trochę stęsknić, bo celebrytka zniknęła na dwa miesiące i próżno jej było szukać na polskich salonach. Jak się okazuje, Miss Euro nie próżnowała, tylko pilnie pracowała. Na początku stycznia udała się do Tajlandii, gdzie wystąpiła w seksownej sesji kostiumów kąpielowych. Potem stawiała pierwsze i, póki co nieśmiałe, kroki w Hollywood: "Ostatni miesiąc spędziłam w Stanach, gdzie zrobiłam kilka projektów. Na plaży w Malibu robiłam sesję dla strojów kąpielowych" - wyznała w rozmowie z "Dzień dobry TVN". Celebrytka przede wszystkim jednak sprawdziła się w nowej dla siebie roli: "Zagrałam w teledysku. Na razie nie chcę powiedzieć w czyim, ale jest to znany zespół, sami faceci. Jest to co prawda bardzo mała rólka, mogłaby być większa, ale i tak się cieszę, bo spełniło się moje marzenie" - zdradziła. Występy przed kamerą tak jej się spodobały, że zamierza teraz rozwijać się jako aktorka: "Zamierzam wyjechać do szkoły aktorskiej za oceanem, ale myślę, że to będzie dopiero we wrześniu" - wyznała. Celebrytka ma jeszcze w planach nagranie singla, wszystko jest już przygotowane, zostało tylko nagranie i zaśpiewanie go. Wcześniej ktoś wypuścił do sieci singiel podpisany jako jej autorstwa. Okazało się, że ktoś sobie zażartował z celebrytki. "Ktoś mi zrobił kolejny kawał, to nie była moja piosenka, a moja będzie zupełnie inna, zobaczymy czy się spodoba, czy się przyjmie" - stwierdziła. Jesteśmy ogromnie ciekawi, w jakim teledysku wystąpiła Natalia Siwiec i przede wszystkim, jak wypadła. Myślicie, że nadaje się na aktorkę?

Fani Natalii Siwiec musieli się za nią trochę stęsknić, bo celebrytka zniknęła na 2 miesiące i próżno jej było szukać na polskich salonach. Jak się okazuje, Miss Euro nie próżnowała, tylko pilnie pracowała. Na początku stycznia udała się do Tajlandii, gdzie wystąpiła w seksownej sesji kostiumów kąpielowych. Potem stawiała pierwsze i, póki co nieśmiałe, kroki w Hollywood:

Ostatni miesiąc spędziłam w Stanach, gdzie zrobiłam kilka projektów. Na plaży w Malibu robiłam sesję dla strojów kąpielowych - wyznała w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Natalia Siwiec, ciało, bikini, seksowne zdjęcia, seksowna, biust, tyłek, piersi FORUM

Celebrytka przede wszystkim jednak sprawdziła się w nowej dla siebie roli:

Zagrałam w teledysku. Na razie nie chcę powiedzieć w czyim, ale jest to znany zespół, sami faceci. Jest to co prawda bardzo mała rólka, mogłaby być większa, ale i tak się cieszę, bo spełniło się moje marzenie - zdradziła.

Natalia Siwiec, ciało, bikini, seksowne zdjęcia, seksowna, biust, tyłek, piersi FORUM

Występy przed kamerą tak jej się spodobały, że zamierza teraz rozwijać się jako aktorka:

Zamierzam wyjechać do szkoły aktorskiej za oceanem, ale myślę, że to będzie dopiero we wrześniu - wyznała.

Natalia Siwiec Screen z Twitter.com

Celebrytka ma jeszcze w planach nagranie singla, wszystko jest już przygotowane, zostało tylko nagranie i zaśpiewanie go. Wcześniej ktoś wypuścił do sieci singiel podpisany jako jej autorstwa. Okazało się, że ktoś sobie zażartował z celebrytki.

Ktoś mi zrobił kolejny kawał, to nie była moja piosenka,a moja będzie zupełnie inna, zobaczymy czy się spodoba czy się przyjmie - stwierdziła.

Natalia Siwiec Kapif

Jesteśmy ogromnie ciekawi, w jakim teledysku wystąpiła Natalia Siwiec i przede wszystkim, jak wypadła. Myślicie, że nadaje się na aktorkę?

Vic