Wojciech Jagielski rozstał się z żoną! Po 20 latach małżeństwa

Wojciech Jagielski i jego żona Aleksandra uważani byli za małżeństwo idealne. Niestety, sielanka nie trwała wiecznie. Wzorcowa para rozstała się.
Jagielski się rozwodzi! Wojciech Jagielski rozstał się z żoną! Wojciech Jagielski i jego żona Aleksandra uważani byli za małżeństwo idealne. Niestety, sielanka nie trwała wiecznie. Wzorcowa para rozstała się. Wojciech Jagielski i jego żona Aleksandra uważani byli za małżeństwo idealne. Niestety, sielanka nie trwała wiecznie. Para rozstała się po 20 latach małżeństwa. - Coraz bardziej się od siebie oddalali. Nastąpił typowy rozkład pożycia małżeńskiego. Nie pojawił się nikt trzeci. Po prostu uczucie wygasło - wyjawił znajomy Jagielskiego dla Fakt.pl. Podobno pozostają w przyjaźni i mają nadzieję na szybki rozwód.

Wojciech Jagielski i jego żona Aleksandra uważani byli za małżeństwo idealne. Niestety, para rozstała się po 20 latach małżeństwa.

Coraz bardziej się od siebie oddalali. Nastąpił typowy rozkład pożycia małżeńskiego. Nie pojawił się nikt trzeci. Po prostu uczucie wygasło - wyjawił znajomy Jagielskiego dla Fakt.pl.

Podobno pozostają w przyjaźni i mają nadzieję na szybki rozwód.

katarzyna zielińska, piotr kupicha, edyta herbuś, grażyna torbicka, marcin mroczek, monika richardson, anna popek, maciej stuhr, tvp2, grzegorz napieralski, maciej kurzajewski, katarzyna dowbor, agnieszka szulim, maryla rodowicz, patrycja markowskaKAPIF.PL/KAPIF

Poznali się w trakcie studiów na Akademii Medycznej, a zaraz po jej ukończeniu wzięli ślub. Jagielski jednak szybko porzucił medycynę, aby pójść w stronę muzyki i dziennikarstwa. Aleksandra została dermatologiem, obecnie pracuje w jednej ze znanych warszawskich klinik jako specjalista medycyny estetycznej.

Wojciech JagielskiKapif

Emes