Piotr Adamczyk ROZWODZI SIĘ! To już pewne

Aktor i Kate Mozz podjęli decyzję o zakończeniu małżeństwa.
Adamczyk się rozwodzi! Piotr Adamczyk i Kate Mozz podjęli decyzję o zakończeniu małżeństwa. Szczęście Piotr Adamczyka i Kate Rozz nie trwało długo. Para pobrała się w styczniu zeszłego roku, a teraz biorą rozwód. Potwierdziła to menedżerka aktora. Szczęście Piotr Adamczyka i Kate Rozz nie trwało długo. Para pobrała się w styczniu zeszłego roku, a niedługo potem pojawiły się plotki o kryzysie w ich małżeństwie. Teraz doniesienia o rozstaniu potwierdziła ich menadżerka: - Potwierdzam, że Piotr Adamczyk rozwodzi się z żoną - powiedziała w magazynie "Grazia" Sylwia Diakowska, prawniczka i menadżerka aktora. Według magazynu pozew nie został jeszcze złożony, ale aktor podjął już pierwsze kroki formalne. Para podobno chce się rozwieść po cichu: - Jako powód rozstania podaje w sądzie niezgodność charakterów. Oboje deklarują, że nie chcą ranić swoich uczuć, pragną rozstać się z klasą i z dala od mediów - czytamy w magazynie. Teraz plotkuje się też o tym, że Adamczyk będzie starał się o rozwód kościelny: - Piotr wie, że będzie go to kosztować nie tylko dużo czasu, ale i pieniędzy. Nie liczy się jednak z kosztami i nie przerażają go wszystkie biurokratyczne kwestie - powiedział w rozmowie z Fakt.pl jego znajomy. Małżeństwo Rozz i Adamczyka trwało rok i 3 miesiące. Ich ślub odbył się dokładnie 8 stycznia 2012 roku w kościele na Bielanach. Kate Rozz jest już po jednym rozwodzie - jej pierwszym mężem był pisarz i biznesmen, Jean-Manuel Rozan. Aktorka ma dwoje dzieci: córkę, która mieszka we Francji i syna, który jest u jej mamy. W dodatku celebrytka większość czasu spędzała w Paryżu. Między małżonkami zaczęło psuć się podobno dlatego, że Adamczyk inaczej wyobrażał sobie wspólne życie. Być może nie spodziewał się, że jego żona tak często będzie wyjeżdżać.

Szczęście Piotr Adamczyka i Kate Rozz nie trwało długo. Para pobrała się w styczniu zeszłego roku, a niedługo potem pojawiły się plotki o kryzysie w ich małżeństwie. Teraz doniesienia o rozstaniu potwierdziła ich menadżerka:

Potwierdzam, że Piotr Adamczyk rozwodzi się z żoną - powiedziała w magazynie "Grazia" Sylwia Diakowska, prawniczka i menadżerka aktora.

Według magazynu pozew nie został jeszcze złożony, ale aktor podjął już pierwsze kroki formalne. Para podobno chce się rozwieść po cichu:

Jako powód rozstania podaje w sądzie niezgodność charakterów. Oboje deklarują, że nie chcą ranić swoich uczuć, pragną rozstać się z klasą i z dala od mediów - czytamy w magazynie.

Piotr Adamczyk, Kate Rozz Kapif

Teraz plotkuje się też o tym, że Adamczyk będzie starał się o rozwód kościelny:

Piotr wie, że będzie go to kosztować nie tylko dużo czasu, ale i pieniędzy. Nie liczy się jednak z kosztami i nie przerażają go wszystkie biurokratyczne kwestie - powiedział w rozmowie z Fakt.pl jego znajomy.

piotr adamczy, kate rozz KAPIF

Małżeństwo Rozz i Adamczyka trwało rok i 3 miesiące. Ich ślub odbył się dokładnie 8 stycznia 2012 roku w kościele na Bielanach. Kate Rozz jest już po jednym rozwodzie - jej pierwszym mężem był pisarz i biznesmen, Jean-Manuel Rozan. Aktorka ma dwoje dzieci: córkę, która mieszka we Francji i syna, który jest u jej mamy. W dodatku celebrytka większość czasu spędzała w Paryżu. Między małżonkami zaczęło psuć się podobno dlatego, bo Adamczyk inaczej wyobrażał sobie wspólne życie. Być może nie spodziewał się, że jego żona tak często będzie wyjeżdżać. Na krótki czas relacje między nimi się poprawiły. Kate Rozz towarzyszyła Adamczykowi na imprezie "Polacy z Verwą" we wrześniu zeszłego roku, była z nim także na premierze "Bitwy pod Wiedniem". Podobno wtedy starali się ratować swój związek. Ostatecznie jednak to się nie udało.

Kate Rozz, Piotr Adamczyk Kapif

Vic