Dorota Gardias szuka domu idealnego. Za półtora miliona złotych!

Pogodynka i jej partner Piotr Bukowiecki spodziewają się dziecka. Kiedy zatem może być lepszy czas na znalezienie przytulnego, odpowiednio dużego dla całej rodziny nowego lokum?

Dorota Gardias i jej partner, Piotr Bukowiecki, spodziewają się dziecka. Niedawno para wybrała się na poszukiwania domu idealnego. Ich zainteresowanie skupiło się wokół warszawskiego Wilanowa i wygląda na to, że znaleźli to, czego szukali. Jak donosi Fakt.pl upatrzona przez parę willa jest bliźniakiem i ma aż 285 metrów kwadratowych powierzchni.

Dom przekonał Gardias do siebie salonem z kominkiem na parterze i czterema sypialniami z łazienkami na piętrze. Wielkim plusem są na pewno 3 przepastne garderoby, w których mogłaby spokojnie pomieścić wszystkie swoje ubrania. Ponadto willa ma 2 tarasy i podwójny garaż.

Willa jest w stanie deweloperskim, pogodynka mogłaby więc urządzić ją według własnego widzimisię. Wcześniej jednak musiałaby zapłacić dokładnie 1 539 000 złotych, bo tyle kosztuje dom - czytamy na Fakt.pl.

Dorota Gardias Kapif

Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki zaręczyli się kilka miesięcy temu. Latem przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko. Czy przed tym wydarzeniem zdecydują się na zakup domu na Wilanowie?

Dorota Gardias Facebook.com

Emes