Kuba Wojewódzki: Anna Popek to wyrób gwiazdopodobny

Znowu ostro o celebrytach.
Wojewódzki o Popek Kuba Wojewódzki: Anna Popek to wyrób gwiazdopodobny. Kuba Wojewódzki w najnowszym felietonie w tygodniku "Polityka" napisał, że Anna Popek to "wyrób gwiazdopodobny" i że pojawia się na każdej imprezie. Kiedy Kuba Wojewódzki bierze się za pisanie felietonu wiadomo, że będzie ostro. Tym razem oberwało się Annie Popek, która jest jedną z najczęściej pokazujących się na imprezach celebrytek. Gospodyni "Pytania na śniadanie" znana jest z tego, że lub bywać na salonach. Kuba Wojewódzki w najnowszym felietonie w tygodniku "Polityka" nie omieszkał jej tego wytknąć. Zrobił to w swoim stylu i nie przebierał w słowach: "Tak zwane gwiazdy - lub jak kto woli - wyroby gwiazdopodobne przyzwyczaiły nas, że na otwarciu czegokolwiek chętnie zrobią wszystko, w każdym stroju, w dowolnym miejscu, byle tylko pod okiem aparatu fotograficznego. Teraz padł kolejny szczyt. Wyroby pojawiły się na otwarciu fryzjera w stolicy. Na ich czele niezmordowana Anna Popek. Nawet nie otworzyłem ust ze zdziwienia, bo się bałem, że ona zaraz się pojawi". Czy Anna Popek podejmie rękawicę? W końcu, kiedy showman zaatakował Kingę Rusin, ta nie kazała długo czekać na odpowiedź i udowodniła, że potrafi się bronić. Myślicie, że Anna Popek też się będzie chciała odciąć Wojewódzkiemu?

Kiedy Kuba Wojewódzki bierze się za pisanie felietonu wiadomo, że będzie ostro. Tym razem oberwało się Annie Popek, która jest jedną z najczęściej pokazujących się na imprezach celebrytek. Gospodyni "Pytania na śniadanie" znana jest z tego, że lub bywać na salonach.

Anna PopekKapif

Kuba Wojewódzki w najnowszym felietonie w "Polityce" nie omieszkał jej tego wytknąć. Zrobił to w swoim stylu i nie przebierał w słowach:

Tak zwane gwiazdy - lub jak kto woli - wyroby gwiazdopodobne przyzwyczaiły nas, że na otwarciu czegokolwiek chętnie zrobią wszystko, w każdym stroju, w dowolnym miejscu, byle tylko pod okiem aparatu fotograficznego. Teraz padł kolejny szczyt. Wyroby pojawiły się na otwarciu fryzjera w stolicy. Na ich czele niezmordowana Anna Popek. Nawet nie otworzyłem ust ze zdziwienia, bo się bałem, że ona zaraz się pojawi.

KUBA WOJEWODZKI  FOT. SZYMON ROGINSKI / AGENCJA GAZETA  Fot. Szymon Rogiński / AG

Czy Anna Popek podejmie rękawicę? W końcu, kiedy showman zaatakował Kingę Rusin, ta nie kazała długo czekać na odpowiedź i udowodniła, że potrafi się bronić. Myślicie, że Anna Popek też się będzie chciała odciąć Wojewódzkiemu?

alex