Wiemy, jak Ania Dąbrowska nazwała swoją córeczkę!

Mała będzie miała na imię...
Mela Dąbrowska Wiemy, jak Ania Dąbrowska nazwała swoją córeczkę! Nowonarodzona córeczka Ani Dąbrowskiej będzie nosiła imię Mela. Szczęśliwi rodzice na nadanie dziecku imienia zdecydowali się bardzo szybko. We wtorek podaliśmy informację, że Ania Dąbrowska urodziła córeczkę, jednak rodzice nie zdecydowali się jeszcze na imię. Najwidoczniej namyślili się przez noc. W środowym "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska wyjawiła, że drugie dziecko piosenkarki będzie nazywało się Mela. Melania z greckiego oznacza dosłownie "tą która ma czarne włosy", co może wskazywać, że maleństwo urodziło się z ciemnym "dywanem" na główce. Ani i Pawłowi jeszcze raz gratulujemy!

Wczoraj podaliśmy informację, że Ania Dąbrowska urodziła córeczkę, jednak rodzice nie zdecydowali się jeszcze na imię. Najwidoczniej namyślili się przez noc.

 

Ania Dąbrowska, Paweł JóźwickiKAPIF

W dzisiejszym "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska wyjawiła, że drugie dziecko piosenkarki będzie nazywało się Mela. Melania z greckiego oznacza dosłownie "tą która ma czarne włosy", co może wskazywać, że maleństwo urodziło się z ciemnym "dywanem" na główce. Pierwsze dziecko pary, Stanisław i Melania tworzą ładny duet imion.

Ani i Pawłowi jeszcze raz gratulujemy!

Emes