Grzegorz Małecki, aktor znany z serialu "M jak miłość", bierze ślub!

Grzegorz Małecki po raz drugi weźmie ślub. Syn Anny Seniuk podczas uroczystej kolacji podarował swojej wybrance pierścionek z 19 brylantami. Jego ukochana odpowiedziała "tak"
Grzegorz Małecki bierze ślub! Aktor znany z serialu "M jak miłość" poprosił ukochaną o rękę Grzegorz Małecki poprosił ukochaną o rękę. Jak podaje tygodnik "Na Żywo" wybranka aktora bez wahania powiedziała "tak". Uroczystość ma odbyć się w tym roku To już kolejna para, która w tym roku stanie na ślubnym kobiercu. Aktor Grzegorz Małecki, syn Anny Seniuk, poprosił swoją ukochaną Edytę o rękę. Jak podaje tygodnik "Na Żywo" jego wybranka bez wahania powiedziała "tak". Uroczystość ma odbyć się jeszcze w tym roku. Podczas romantycznej kolacji Edyta otrzymała od Grzegorza piękny pierścionek zaręczynowy z 19 brylantami - poinformował gazetę "Na Żywo" znajomy pary. Grzegorz Małecki był już żonaty z Kingą Ilgner. Pod koniec 2011 roku para wzięła jednak cichy rozwód. Mają dwójkę dzieci, 6-letnią Tosię i 5-letniego Franciszka.

To już kolejna para, która w tym roku powie sobie przed ołtarzem uroczyste "tak". Aktor, znany szerokiej publiczności z serialu "M jak miłość", Grzegorz Małecki, syn Anny Seniuk, w lutym poprosił swoją ukochaną Edytę o rękę. Jak podaje tygodnik "Na Żywo" jego wybranka Edyta oczywiście się zgodziła.

Grzegorz MałeckiWBF

Grzegorz Małecki podczas uroczystej kolacji oświadczył się Edycie. Podarował jej pierścionek wysadzany brylantami!

Grzegorz i Edyta są tak pewni swoich uczuć, że w lutym zaręczyli się. Podczas romantycznej kolacji Edyta otrzymała od Grzegorza piękny pierścionek z 19 brylantami - poinformował gazetę "Na Żywo" znajomy pary.

Grzegorz Małecki z partnerkąKAPIF

Według "Na Żywo", chwilę po oświadczynach, Małecki i jego przyszła żona, poinformowali matkę aktora, Annę Seniuk, o zaręczynach. Aktorka bardzo ucieszyła się na wiadomość o ślubie syna. Uroczystość ma odbyć się jeszcze w tym roku. To nie będzie pierwszy ślub Grzegorza Małeckiego, aktor był już żonaty zKingą Ilgner. Pod koniec 2011 roku wzięli oni jednak cichy rozwód. Mają dwójkę dzieci, 6-letnią Tosię i 5-letniego Franciszka.

Grzegorz Małecki z partnerkąWBF

captain