Ania Bałon zdradza, dlaczego PRZYTYŁA!

Finalistka Top Model mówi, dlaczego tak znacząco przybrała na wadze.
Ania Bałon zdradza, dlaczego przytyła Finalistka "Top Model" mówi, dlaczego tak znacząco przybrała na wadze Ania Bałon, finalistka "Top Model" zdradziła, dlaczego znacząco przybrała na wadze: Zmienił się mój styl życia. Nie było czasu na regularne posiłki i ćwiczenia. Sylwetka Ani Bałon, kontrowersyjnej finalistce "Top Model", ostatnio uległa zauważalnej zmianie. Bałon zasłynęła w programie z tego, że w rok schudła 24 kg. Dwa miesiące temu jednak znacznie się zaokrągliła. Dodatkowe kilogramy rzuciły się w oczy także naszym czytelnikom. Bałon wreszcie przerwała milczenie na ten temat i w "Dzień dobry TVN" opowiedziała, dlaczego przytyła. Swoją wcześniejszą zgrabną sylwetką z programu zawdzięczała wielu godzinom męczących ćwiczeń: - Ja schudłam, bo dużo ćwiczyłam, po kilka godzin dziennie, a poza tym do diety dodałam naturalne składniki spalające tłuszcz - wyjaśniła Bałon w "Dzień dobry TVN". Wszystko się zmieniło z powodu innego stylu życia: - Później jak się przeprowadziłam do Warszawy, zmienił się mój styl życia. Nie było czasu na regularne posiłki ani na taką ilość ćwiczeń, żyłam 24 godziny w gonitwie. Zmieniłam styl życia na normalny to wiadomo, że mi przybyło ciała - dodała. Na przeszkodzie do dbałości o zgrabną sylwetkę ostatecznie stanął wypadek Bałon. Modelce podczas biegania pękła torebka stawowa w kostce, co sprawiło, że musiała przestać ćwiczyć: A teraz miałam nogę w gipsie przez półtora miesiąca, nie mogłam ćwiczyć fitnessu. Do teraz ciągnie się rehabilitacja, mam nadzieję, że już niedługo lekarz pozwoli mi ćwiczyć - wyjaśniła Bałon. Ania Bałon znacznie przybrała na wadze. Nie wygląda jednak na to, żeby przejmowała się swoją wagą i chętnie opowiada o niej w programie. Zamiast głodzić się czy przechodzić na drastyczną dietę, woli poczekać aż znów będzie mogła ćwiczyć.

Sylwetka Ani Bałon, kontrowersyjnej finalistce Top Model, ostatnio uległa zauważalnej zmianie. Bałon zasłynęła w programie z tego, że w rok schudła 24 kg. Dwa miesiące temu jednak znacznie się zaokrągliła. Dodatkowe kilogramy rzuciły się w oczy także naszym czytelnikom. (Co się stało z finalistką Top Model? Anna Bałon bardzo PRZYTYŁA!) Bałon wreszcie przerwała milczenie na ten temat i w "Dzień dobry TVN" opowiedziała, dlaczego przytyła. Swoją wcześniejszą zgrabną sylwetką z programu zawdzięczała wielu godzinom męczących ćwiczeń:

Ja schudłam, bo dużo ćwiczyłam, po kilka godzin dziennie, a poza tym do diety dodałam naturalne składniki spalające tłuszcz - wyjaśniła Bałon w "Dzień dobry TVN".

Anna Bałon Kapif

Wszystko się zmieniło z powodu innego stylu życia:

Później jak się przeprowadziłam do Warszawy, zmienił się mój styl życia. Nie było czasu na regularne posiłki ani na taką ilość ćwiczeń, żyłam 24 godziny w gonitwie. Zmieniłam styl życia na normalny to wiadomo, że mi przybyło ciała - dodała.

PHOTO: JAROSLAW WOJTALEWICZ/EAST NEWS  2013/01/19 WARSZAWA  ANNA BALON ROK PO FINALE PROGRAMU TVN TOP MODEL 2  N/Z: ANNA BALON EastNews

Na przeszkodzie do dbałości o zgrabną sylwetkę ostatecznie stanął wypadek Bałon. Modelce podczas biegania pękła torebka stawowa w kostce, co sprawiło, że musiała przestać ćwiczyć:

A teraz miałam nogę w gipsie przez półtora miesiąca, nie mogłam ćwiczyć fitnessu. Do teraz ciągnie się rehabilitacja, mam nadzieję, że już niedługo lekarz pozwoli mi ćwiczyć - wyjaśniła Bałon.

Ania Bałon znacznie przybrała na wadze. Nie wygląda jednak na to, żeby przejmowała się swoją wagą i chętnie opowiada o niej w programie. Zamiast głodzić się czy przechodzić na drastyczną dietę, woli poczekać aż znów będzie mogła ćwiczyć.

n/z  Daniel Jacob Dali  z menagerka Anna Balon     Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 FORUM/Maciej Biedrzycki

Vic

Co się stało z finalistką Top Model? Anna Bałon bardzo PRZYTYŁA!