Solorz-Żak znowu NIE DOSTAŁ rozwodu! Kiedy kolejna rozprawa?

Rozwodzą się po 20 latach małżeństwa.
Solorz-Żak nadal bez rozwodu! Rozwodzą się po 20 latach małżeństwa W piątek odbyła się czwarta już rozprawa rozwodowa Małgorzaty Żak i Zygmunta Solorza-Żaka. Nadal nie ma werdyktu. W piątek odbyła się czwarta już rozprawa rozwodowa Małgorzaty Żak i Zygmunta Solorza-Żaka. Nadal nie ma werdyktu. Termin kolejnej rozprawy wyznaczono na 11 czerwca - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Joanna Adamowicz z Sekcji Prasowej Sądu Okręgowego Warszawa-Praga. W kwietniu, jako pierwsi, poinformowaliśmy o rozwodzie pary. Pozew złożył biznesmen. Para najprawdopodobniej będzie musiała porozumieć się w kwestii podziału majątku. Fortuna 57-letniego Solorza-Żaka szacowana jest na ponad 8 mld złotych. Miliarder ma rezydencję w podwarszawskiej Starej Miłosnej, willę na południu Francji i wiele innych posiadłości w różnych zakątkach świata. Jest posiadaczem helikoptera Bell, a także małego odrzutowca Cessna CJ2, o jachcie nie wspominając - czytamy w se.pl. Żakowie rozwodzą się po 20 latach małżeństwa. Mają dwoje dzieci: Piotra i Olę. Biznesmen ma jeszcze syna Tobiasa, z pierwszego małżeństwa z Iloną Solorz (przybrał jej nazwisko, rozwiedli się w 1991 roku).

Dzisiaj odbyła się czwarta już rozprawa rozwodowa Małgorzaty Żak i Zygmunta Solorza-Żaka. Nadal nie ma werdyktu.

Dzisiaj nie zapadł wyrok. Termin kolejnej rozprawy wyznaczono na 11 czerwca - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Joanna Adamowicz z Sekcji Prasowej Sądu Okręgowego Warszawa-Praga.
W sądzie byli oboje. Zygmunt Solorz-Żak wyszedł z sali uśmiechnięty - mówi nasze źródło.

W kwietniu, jako pierwsi, poinformowaliśmy o rozwodzie pary. Pozew złożył biznesmen.

Zygmunt Solorz-Żak, Małgorzata ŻakKAPIF

Para najprawdopodobniej będzie musiała porozumieć się w kwestii podziału majątku. Fortuna 57-letniego Solorza-Żaka szacowana jest na ponad 8 mld złotych. Poza telewizją Polsat należą do niego także m. in. Cyfrowy Polsat, Polkomtel czy Invest Bank.

Miliarder ma rezydencję w podwarszawskiej Starej Miłosnej, willę na południu Francji i wiele innych posiadłości w różnych zakątkach świata. Jest posiadaczem helikoptera Bell, a także małego odrzutowca Cessna CJ2, o jachcie nie wspominając - czytamy w se.pl.

Małgorzata Żak, Zygmunt Solorz-ŻakKAPIF

Żakowie rozwodzą się po 20 latach małżeństwa. Mają dwoje dzieci: Piotra i Olę. Biznesmen ma jeszcze syna Tobiasa, z pierwszego małżeństwa z Iloną Solorz (przybrał jej nazwisko, rozwiedli się w 1991 roku).

Alfa

Więcej o:
Komentarze (7)
Solorz-Żak znowu NIE DOSTAŁ rozwodu! Kiedy kolejna rozprawa?
Zaloguj się
 • jablonexkociak

  Oceniono 27 razy 25

  Tera większym problemem jest spółka zarejestrowana na Cyprze...

 • jasniepani

  Oceniono 31 razy 21

  Solorz to pewnie tonami łyka bilomag żeby nie zapomnieć jakie aktualnie ma nazwisko.

 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 11

  Ziggi znowu nie dali ci rozwodu?
  Oszczędzasz na łapówkach?

 • browaryr

  Oceniono 14 razy 8

  kasa staki powietrzne,wodne,podwodne-a baby spidalaja-jakis ciezki charakter gosc musi miec.

 • marych

  Oceniono 8 razy 0

  tylko w katolickiej Bolandzie takie cuda, w każdym normalnym kraju oświadczenie woli wystarczy by sie rozwieść, a w niektórych są do tego automaty samoobsługowe.
  U nas w średniowiecznej Bolandzie ślub to związanie się na śmierć i życie. A nawet na śmierć bardziej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX