"Miałam pomysł, żeby zrobić sobie z nim dziecko i nic mu nie powiedzieć". Jak Siwiec poznała swojego męża

W programie Krzysztofa Ibisza "Zrozumieć kobietę" Siwiec opowiedziała, jak 8 lat temu zdobyła swojego męża.
Siwiec opowiada o swoim związku W programie "Zrozumieć kobietę" Siwiec opowiedziała, jak zdobyła swojego męża W programie "Zrozumieć kobietę" Siwiec opowiedziała, jak zdobyła swojego męża: "Miałam pomysł, żeby zrobić sobie z nim dziecko i nic mu nie powiedzieć". Natalia Siwiec przyzwyczaiła nas do intymnych zwierzeń. Do tej pory jednak bardzo mało mówiła o tym, jak zaczął się jej związek z Mariuszem Raduszewskim. Modelka kilka dni temu była gościem w programie Krzysztofa Ibisza "Zrozumieć kobietę". Z wywiadu dowiedzieliśmy się, jak modelka zdobyła swojego męża. Siwiec wyznała, że mężczyznę swojego życia poznała w dniu zdobycia tytułu Miss Bałtyku. Po imprezie Natalia wypatrzyła Mariusza, który od razu wpadł jej w oko. Widziała, że on "wstydził się" do niej podejść, dlatego to ona przejęła inicjatywę i sama wręczyła mu numer telefonu. Modelka wspomina, że od pierwszych chwil zaczęła się w nim zakochiwać. Wtedy jeszcze nie wiedziała że Mariusz ma... żonę! "Dwa i pół roku byłam zakochana. Opowiadałam obcym ludziom w pociągu moją historię" - wspomina. "Zdarzało się, że podjeżdżałam pod blok Mariusza i patrzyłam, czy świeci się światło. Miałam pomysł, żeby zrobić sobie z nim dziecko i nic mu nie powiedzieć". Z wielkiej miłości Natalii nic nie wyszło. Modelka znalazła sobie miłość zastępczą, Damiana Gorawskiego. Po niedługim czasie Mariusz rozwiódł się z żoną. I wtedy ponownie pojawił się w jej życiu. "Miałam do niego pretensje. Powiedziałam mu, że stałam się przez niego człowiekiem bez uczuć. Zabił we mnie miłość." Od tamtej pory są razem. Rok temu wzięli ślub cywilny w Los Angeles!

Natalia Siwiec przyzwyczaiła nas do intymnych zwierzeń. Do tej pory jednak bardzo mało mówiła o tym, jak zaczął się jej związek z Mariuszem Raduszewskim. Modelka kilka dni temu była gościem w programie Krzysztofa Ibisza "Zrozumieć kobietę". Z wywiadu dowiedzieliśmy się, jak modelka zdobyła swojego męża.

Natalia SiwiecStudio 69

Siwiec wyznała, że mężczyznę swojego życia poznała w dniu zdobycia tytuły Miss Bałtyku. Po imprezie Natalia wypatrzyła Mariusza, który od razu wpadł jej w oko. Widziała, że on "wstydził się" do niej podejść, dlatego to ona przejęła inicjatywę i sama wręczyła mu numer telefonu. Modelka wspomina, że od pierwszych chwil zaczęła się w nim zakochiwać. Wtedy jeszcze nie wiedziała że Mariusz ma... żonę!

Dwa i pół roku byłam zakochana. Opowiadałam obcym ludziom w pociągu moją historię - wspomina. Zdarzało się, że podjeżdżałam pod blok Mariusza i patrzyłam, czy świeci się światło. Miałam pomysł, żeby zrobić sobie z nim dziecko i nic mu nie powiedzieć.

 

Natalia SiwiecFacebook.com

 

Z wielkiej miłości Natalii nic nie wyszło. Modelka znalazła sobie miłość zastępczą, Damiana Gorawskiego. Po niedługim czasie Mariusz rozwiódł się z żoną. I wtedy ponownie pojawił się w jej życiu.

Miałam do niego pretensje. Powiedziałam mu, że stałam się przez niego człowiekiem bez uczuć. Zabił we mnie miłość.

 

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewskikapif

Od tamtej pory są razem. Rok temu wzięli ślub cywilny w Los Angeles!

captain

Dwa i pół roku byłam zakochana. Opowiadałam obcym ludziom w pociągu moją historię - wspomina. Zdarzało się, że podjeżdżałam pod blok Mariusza i patrzyłam czy świeci się światło. Miałam pomysł, żeby zrobić sobie z nim dziecko i nic mu nie powiedzieć.
Więcej o: