Ojciec dziecka Doroty Gardias to niezła szycha w Hollywood!

Nowa twarz w show-biznesie?
Ojciec dziecka Gardias to szycha Robi karierę w Hollywood! Piotr Bukowiec - scenarzysta, obecny partner Doroty Gardias oraz przyszły ojciec jej dziecka, ma na swoim koncie współpracę z firmą produkcyjną w Hollywood. Dwa miesiące temu się zaręczyła, w potem potwierdziła, że jest w ciąży. O swoim partnerze nie mówi, ale tabloidy obwieściły, że to Piotr Bukowiec, były mąż aktorki, z którą ma dwoje dzieci. Teraz wyszły na jaw kolejne informacje o wybranku ślicznej pogodynki TVN. Piotr Bukowiec - scenarzysta, obecny partner Doroty Gardias oraz przyszły ojciec jej dziecka, ma na swoim koncie współpracę z firmą produkcyjną w Hollywood. Uczęszczał również do szkoły aktorskiej w Beverly Hills. Teraz chce podbić serca Polaków swoim filmem. Pracujący na co dzień w Hollywood przyszły tata chce nakręcić film w Szczecinie. Historia będzie opowiadała o mężczyźnie chorym na Alzheimera. W główną rolę ma się wcielić Marian Dziędziel. Udział w produkcji potwierdził również Maciej Zakościelny. Reżyserem filmu ma być operator, który również współpracował przy wielu hollywoodzkich projektach. Budżet przeznaczony na produkcję filmu wynosi 4 miliony złotych.

Dwa miesiące temu się zaręczyła, w potem potwierdziła, że jest w ciąży. O swoim partnerze nie mówi, ale tabloidy obwieściły, że to Piotr Bukowiecki, były mąż aktorki, z którą ma dwoje dzieci. Teraz wyszły na jaw kolejne informacje o wybranku ślicznej pogodynki TVN.

Piotr Bukowiecki, scenarzysta, obecny partner Doroty Gardias oraz ojciec jej dziecka ma na swoim koncie współpracę z firmą produkcyjną w Hollywood. Uczęszczał również do szkoły aktorskiej w Beverly Hills. Teraz chce podbić serca Polaków swoim filmem.

Dorota Gardias Kapif

Pracujący na co dzień w Hollywood przyszły tata chce nakręcić film w Szczecinie. Historia będzie opowiadała o mężczyźnie chorym na Alzheimera.W główną rolę ma się wcielić Marian Dziędziel. Udział w produkcji potwierdził również Maciej Zakościelny. Reżyserem filmu ma być operator, który również współpracował przy wielu hollywoodzkich projektach.

Dorota Gardias KAPIF

Budżet przeznaczony na produkcję filmu wynosi 4 miliony złotych.

captain