Ojciec dziecka Doroty Gardias to niezła szycha w Hollywood!

Nowa twarz w show-biznesie?
Ojciec dziecka Gardias to szycha Robi karierę w Hollywood! Piotr Bukowiec - scenarzysta, obecny partner Doroty Gardias oraz przyszły ojciec jej dziecka, ma na swoim koncie współpracę z firmą produkcyjną w Hollywood. Dwa miesiące temu się zaręczyła, w potem potwierdziła, że jest w ciąży. O swoim partnerze nie mówi, ale tabloidy obwieściły, że to Piotr Bukowiec, były mąż aktorki, z którą ma dwoje dzieci. Teraz wyszły na jaw kolejne informacje o wybranku ślicznej pogodynki TVN. Piotr Bukowiec - scenarzysta, obecny partner Doroty Gardias oraz przyszły ojciec jej dziecka, ma na swoim koncie współpracę z firmą produkcyjną w Hollywood. Uczęszczał również do szkoły aktorskiej w Beverly Hills. Teraz chce podbić serca Polaków swoim filmem. Pracujący na co dzień w Hollywood przyszły tata chce nakręcić film w Szczecinie. Historia będzie opowiadała o mężczyźnie chorym na Alzheimera. W główną rolę ma się wcielić Marian Dziędziel. Udział w produkcji potwierdził również Maciej Zakościelny. Reżyserem filmu ma być operator, który również współpracował przy wielu hollywoodzkich projektach. Budżet przeznaczony na produkcję filmu wynosi 4 miliony złotych.

Dwa miesiące temu się zaręczyła, w potem potwierdziła, że jest w ciąży. O swoim partnerze nie mówi, ale tabloidy obwieściły, że to Piotr Bukowiecki, były mąż aktorki, z którą ma dwoje dzieci. Teraz wyszły na jaw kolejne informacje o wybranku ślicznej pogodynki TVN.

Piotr Bukowiecki, scenarzysta, obecny partner Doroty Gardias oraz ojciec jej dziecka ma na swoim koncie współpracę z firmą produkcyjną w Hollywood. Uczęszczał również do szkoły aktorskiej w Beverly Hills. Teraz chce podbić serca Polaków swoim filmem.

Dorota Gardias Kapif

Pracujący na co dzień w Hollywood przyszły tata chce nakręcić film w Szczecinie. Historia będzie opowiadała o mężczyźnie chorym na Alzheimera.W główną rolę ma się wcielić Marian Dziędziel. Udział w produkcji potwierdził również Maciej Zakościelny. Reżyserem filmu ma być operator, który również współpracował przy wielu hollywoodzkich projektach.

Dorota Gardias KAPIF

Budżet przeznaczony na produkcję filmu wynosi 4 miliony złotych.

captain

Więcej o:
Komentarze (17)
Ojciec dziecka Doroty Gardias to niezła szycha w Hollywood!
Zaloguj się
 • smith81

  Oceniono 114 razy 102

  przepraszam....ale o co kaman? jaka szycha? jakie dokonania? jaka współpraca i z kim? kto się o nim wypowiada i poleca współpracę z tym panem? jak zdubował i jak wygląda jego pozycja w Hollywood..???

  napisać o kimś, że jest 'szychą' tylko dlatego że tam przebywa i pracuje to jakaś paranoja...
  ja pracuje w Warszawie....czy to znaczy że jestem szychą ze stolicy....?

 • marcelito

  Oceniono 67 razy 61

  Jako szycha ze Szczecina czekam z niecierpliwością na przyjazd szychy z Hollywood. Będziemy mieli o czym pogadać, np. o tym dlaczego jeszcze nie ma o nas, zajebistych filmowych szychach, żadnej wzmianki na Filmwebie oraz IMDB ..... BUAHAHAHAHAHHAAAHAHAHA :D

  A i jak już przepisujecie bzdety z tabloidów, to nie przekręcajcie nazwisk, koleś nazywa się Bukowiecki a nie Bukowiec, nic to wprawdzie nie zmienia, ale minimum kultury moglibyście zachować.

 • noltee

  Oceniono 51 razy 45

  "Ojciec dziecka Doroty Gardias to niezła szycha w Hollywood!"
  Noo, podobno raz robił kawę dla samego De Niro!

  "O Captain! My Captain!"... wstydu oszczędź

 • fanizymiko

  Oceniono 40 razy 38

  Wrzuciłem sobie nazwisko tej robiącej oszałamiającą karierę szyszki w wyszukiwarkę IMDb...

  ... i nic.

  Co oczywiście nie oznacza że nie pracuje w Hollywood. Przecież oni mają tam od chu... basenów .....

 • nadajnik

  Oceniono 23 razy 21

  tak słyszałam ... jest HOLIŁUDZKIM SCENARZYSTĄ, ale swoje filmy robi w Szczecinie, nie dlatego, że przypadkiem tam jest taniej, ale bo TAM JEST KLIMAT :D :D :D
  ps. do takiej szkoły może uczęszczać każdy, kto ma na czesne, żaden sukces.

 • forfiter_jr

  Oceniono 19 razy 17

  Normalnie taka szycha ;D
  Jak jodłowa...

 • pan.malowany

  Oceniono 32 razy 12

  Tyle spermy co sie przelalo przez jej srom ...nic dziwnego, ze w koncu zaszla w ciaze ale z ta niby szycha hollywoodzka to przesada. Wspolpraca z firma czyli czyszczenie po gosciach to znowu nie taki prestiz a te szkoly aktorskie to jeden wielki pic na wode. Licza sie jak wszedzie uklady a nie dyplomy. Chyba nadrukuje sobie wizytowek i tez bede rwal glupie laski na "uklady hollywoodzkie".

 • do_podziwu

  Oceniono 23 razy 9

  captain - nowy nick ? czy nowy redaktor?Niezla szycha , po wojskowemu dla szeregowca "captain" hahaahah.Obawiam sie ,ze Piotra Bukowca to "wielcy Hollywood" nie znaja z nazwiska i imienia .
  Jedna Polka poznala znanega aktora - Henry Tadeusz Farrell - na pocieszenie zostal.Jedyna nadzieja , ten jest "szycha" to nie bedzie tak zle i zostanie jego zona.

 • koneser_snu

  Oceniono 10 razy 8

  Piotr Bukowiec na IMDB? Żadnych wyników... a jest tam z 60 mln nazwisk związanych z filmem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX