18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Ola Wróbel z "Ona tańczy dla mnie" rozebrała się w CKM

Słynna brunetka z klipu zespołu "Weekend" pokazuje wdzięki.
Ola Wróbel w "CKM-ie" Słynna brunetka z klipu zespołu "Weekend" rozebrała się w "CKM-ie". Kariera Oli Wróbel, barmanki, która zasłynęła swoim udziałem w teledysku zespołu "Weekend" nabiera rumieńców. Rozbieraną sesję z nią możemy zobaczyć w "CKM-ie". Kariera Oli Wróbel, barmanki, która zasłynęła swoim udziałem w teledysku zespołu "Weekend" nabiera rumieńców. Rozbieraną sesję z nią możemy zobaczyć w kwietniowym numerze "CKM". Ola zapytana o to, czy by zdecydowała się na rozbierane zdjęcia, odpowiedziała: Nigdy w życiu nie miałam takiej propozycji, nigdy się nad tym też tak mocno nie zastanawiałam. Wszystko zależałoby od tego jakiego typu to byłaby propozycja. Jeśli to byłyby fajne, artystyczne zdjęcia, to być może. Nie mówię nie - powiedziała w wywiadzie dla Gazeta.tv. 28-letnia Barmanka z Gdyni udzieliła też wywiadu miesięcznikowi dla panów. Dowiedzieliśmy się z niego m. in., że Ola słucha zdecydowanie bardziej zróżnicowanej muzyki i nie pogardzi cięższym brzmieniem. Dużo też czyta. - Brat gra w kapeli heavymetalowej, w domu zawsze rozbrzmiewały mocne dźwięki gitar i perkusji. Po muzyce moja druga namiętność to książki. Czytam, co wpadnie mi w ręce, począwszy od francuskiej poezji po dzienniki i biografie. Ba! Wyznaję zasadę: "Nie czytasz, nie idę z tobą do łóżka" - powiedziała w "CKM-ie". Ale Wróbel nie odżegnuje się wcale od nurtu disco polo, przy którym zdarza jej się czasem bawić. Ola zdradziła także, że hit "Ona tańczy dla mnie" wręcz ją prześladował. - Po zakończeniu pracy przy produkcji klipu tej piosenki codziennie przez kilka dni budziłam się z nią w głowie, nie potrafiłam się od niej uwolnić. Nuciłam ją nawet pod prysznicem! - powiedziała. Seksowna brunetka marzy też o karierze piosenkarki. Śpiewała kiedyś w kapeli rockowej. Tym razem jednak zamierza podbić scenę dance. Niedawno wydała swój debiutancki singiel "Zahipnotyzuj mnie".

Kariera Oli Wróbel, barmanki, która zasłynęła swoim udziałem w teledysku zespołu "Weekend" nabiera rumieńców. Jej obnażone wdzięki możemy zobaczyć w kwietniowym numerze "CKM".

Ola Wróbel screen ckm.pl

Jej udział w rozbieranej sesji nie jest zaskoczeniem. Ola zapytana o to, czy by się na to zdecydowała odpowiedziała:

Nigdy w życiu nie miałam takiej propozycji, nigdy się nad tym też tak mocno nie zastanawiałam. Wszystko zależałoby od tego jakiego typu to byłaby propozycja. Jeśli to byłyby fajne, artystyczne zdjęcia to być może. Nie mówię nie - powiedziała w wywiadzie dla gazeta.tv.

28-letnia Barmanka z Gdyni udzieliła też wywiadu miesięcznikowi dla panów wywiadu. Dowiedzieliśmy się w nim m. in., że Ola słucha zdecydowanie bardziej zróżnicowanej muzyki i nie pogardzi cięższym brzmieniem. Dużo też czyta.

Brat gra w kapeli heavymetalowej, w domu zawsze rozbrzmiewały mocne dźwięki gitar i perkusji. Po muzyce moja druga namiętność to książki. Czytam, co wpadnie mi w ręce, począwszy od francuskiej poezji po dzienniki i biografie. Ba! Wyznaję zasadę: "Nie czytasz, nie idę z tobą do łóżka'' - powiedziała w "CKM".

 

Ola Wróbel screen ckm.pl

Ale Wróbel nie odżegnuje się wcale od nurtu disco polo, przy którym zdarza jej się czasem bawić. Ola zdradziła także, że hit "Ona tańczy dla mnie" wręcz ją prześladował.

Po zakończeniu pracy przy produkcji klipu tej piosenki codziennie przez kilka dni budziłam się z nią w głowie, nie potrafiłam się od niej uwolnić. Nuciłam ją nawet pod prysznicem! - powiedziała.

Ola Wróbel, Radek Liszewski, weekend, ona tańczy dla mnie Screen z youtube.com

Seksowna brunetka marzy też o karierze piosenkarki. Śpiewała kiedyś w kapeli rockowej. Tym razem jednak zamierza podbić scenę dance. Niedawno wydała swój debiutancki singiel pt. "Zahipnotyzuj mnie".

Ola Wróbel, Ona Tańczy dla mnie, Weekend, Radek Liszewski, Zahipnotyzuj mnie screen facebook

emjot