Anna Mucha uwielbia stroić swoją córkę. Co jej kupuje?

Jak ubiera swoją córkę?
Mucha uwielbia stroić swoją córkę Jak ubiera swoją córkę? Anna Mucha przyznała, że jak gdzieś wychodzi, najważniejsze jest dla niej to, jak wygląda jej córka. Aktorka kupuje córeczce mnóstwo ubrań i uwielbia ją stroić Nie tylko Suri Cruise czy Harper Beckham są małymi fashionistkami. Także u nas znane mamy dbają o najdrobniejszy szczegół w ubiorze swoich dzieci. Anna Mucha przyznała, że jak gdzieś wychodzi to najważniejsze jest dla niej to, jak wygląda jej córka, Stefania. Aktorka powiedziała, że kupuje córeczce mnóstwo ubrań i uwielbia ją stroić. Sama zachwyca się tymi miniaturowymi dziełami sztuki: - Uwielbiam ją ubierać. Sama jestem zachwycona jej złotymi trampkami. Są cudowne! Szukam teraz takich dla siebie, bym pasowała do mojej córki - wyznała Mucha w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską w programie "DD TVN". Stefania urodziła się 30 listopada 2011 roku, więc ma dopiero szesnaście miesięcy, ale jej mama już ją stroi i zabiera ze sobą wszędzie, gdzie się da. Także na plan filmowy. Kto wie, może niedługo doczekamy się w Polsce nowej kategorii celebrytów: znane i modne dzieci?

Nie tylko Suri Cruise czy Harper Beckham są małymi fashionistkami. Także u nas znane mamy dbają o najdrobniejszy szczegół w ubiorze swoich dzieci. Anna Mucha przyznała, że jak gdzieś wychodzi to najważniejsze jest dla niej to, jak wygląda jej córka, Stefania. Aktorka powiedziała, że kupuje córeczce mnóstwo ubrań i uwielbia ją stroić. Sama zachwyca się tymi miniaturowymi dziełami sztuki:

Uwielbiam ją ubierać. Sama jestem zachwycona jej złotymi trampkami. Są cudowne! Szukam teraz takich dla siebie, bym pasowała do mojej córki - wyznała Mucha w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską w programie "DD TVN".

Anna Mucha Forum

Stefania urodziła się 30 listopada 2011 roku, więc ma dopiero szesnaście miesięcy, ale jej mama już ją stroi i zabiera ze sobą wszędzie, gdzie się da. Także na plan filmowy. Kto wie, może niedługo doczekamy się w Polsce nowej kategorii celebrytów: znane i modne dzieci?

varg