Doda i Dżaga wypoczywają w Egipcie, w górach czy może w stolicy?

Doda szaleje z Dżagą.
Gdzie wypoczywa Doda? Doda szaleje z Dżagą Przyjaciel i sobowtór Dody Mariusz Ząbkowski "Dżaga" opublikował fotografię z piosenkarką w SPA. Jak twierdzi, zdjęcie zrobiono w Egipcie Doda oficjalnie jest wolna, ale z pewnością nie narzeka na brak męskiego towarzystwa. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zapewni jej rozrywkę i atrakcje. Tym razem tym kimś okazał się jej oficjalny sobowtór, a prywatnie przyjaciel, Dżaga. Doda słynie z tego, że jeśli już wypoczywa, to z rozmachem. Zgrany duet oddawał się uciechom SPA, ale nie byle gdzie, bo podobno w "słonecznym Egipcie", a przynajmniej tak twierdzi sobowtór Dody. Dżaga, czyli Mariusz Ząbkowski, dodał na profil na Facebooku zdjęcie, na którym pozuje z wokalistką. O ile Doda miała na włosach foliowy czepek, o tyle nakrycie głowy Dżagi rzeczywiście było nietypowe. Sobowtór Dody założył bowiem grubą czapkę. Wygląda na to, że doskonale się ze sobą bawili. Relaks we SPA w Egipcie byłby godny pozazdroszczenia, ale coś nam się wydaje, że chodzi o jakieś zimniejsze miejsce. Wokalistka wczoraj dodałam na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym jeździ na nartach, jak sama twierdzi - na oślej łączce. Wokalistka pozowała także na tle kwiecistej tęczy na Placu Zbawiciela w Warszawie. Wygląda więc na to, że Doda imprezuje w stolicy albo w jej pobliżu. Szkoda, bo jak wiemy Doda uwielbia słońce i wysoką temperaturę. W Sylwestra wypoczywała na słonecznych plażach Miami i uroczyła wtedy swoich fanów zdjęciami w bikini.

Doda oficjalnie jest wolna, ale z pewnością nie narzeka na brak męskiego towarzystwa. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zapewni jej rozrywkę i atrakcje. Tym razem tym kimś okazał się jej oficjalny sobowtór, a prywatnie przyjaciel, Dżaga. Doda słynie z tego, że jeśli już wypoczywa, to z rozmachem. Zgrany duet oddawał się uciechom SPA, ale nie byle gdzie, bo podobno w "słonecznym Egipcie", a przynajmniej tak twierdzi sobowtór Dody. Dżaga, czyli Mariusz Ząbkowski, dodał na profil na Facebooku zdjęcie, na którym pozuje z wokalistką.

Dżaga, DodaFacebook.com

Fotkę podpisał:

Dżaga, Doda.Facebook.com

O ile Doda miała na włosach foliowy czepek, o tyle nakrycie głowy Dżagi rzeczywiście było nietypowe. Sobowtór Dody założył bowiem grubą czapkę:

Dżaga, DodaFacebook.com

Wygląda na to, że doskonale się ze sobą bawili. Relaks we SPA w Egipcie byłby godny pozazdroszczenia, ale coś nam się wydaje, że chodzi o jakieś zimniejsze miejsce. Wokalistka wczoraj dodałam na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym jeździ na nartach, jak sama twierdzi - na oślej łączce.

DodaInstargram

Pozdro z oślej łączki - podpisała zdjęcie.

Wokalistka pozowała także na tle kwiecistej tęczy na Placu Zbawiciela w Warszawie.

DodaInstagram

Wygląda więc na to, że Doda imprezuje w stolicy albo w jej pobliżu. Szkoda, bo jak wiemy Doda uwielbia słońce i wysoką temperaturę. W Sylwestra wypoczywała na słonecznych plażach Miami i uroczyła wtedy swoich fanów zdjęciami w bikini.

DodaScreen z Instagram.com

Vic