Doda i Dżaga wypoczywają w Egipcie, w górach czy może w stolicy?

Doda szaleje z Dżagą.

Doda oficjalnie jest wolna, ale z pewnością nie narzeka na brak męskiego towarzystwa. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zapewni jej rozrywkę i atrakcje. Tym razem tym kimś okazał się jej oficjalny sobowtór, a prywatnie przyjaciel, Dżaga. Doda słynie z tego, że jeśli już wypoczywa, to z rozmachem. Zgrany duet oddawał się uciechom SPA, ale nie byle gdzie, bo podobno w "słonecznym Egipcie", a przynajmniej tak twierdzi sobowtór Dody. Dżaga, czyli Mariusz Ząbkowski, dodał na profil na Facebooku zdjęcie, na którym pozuje z wokalistką.

Dżaga, Doda Facebook.com

Fotkę podpisał:

Dżaga, Doda. Facebook.com

O ile Doda miała na włosach foliowy czepek, o tyle nakrycie głowy Dżagi rzeczywiście było nietypowe. Sobowtór Dody założył bowiem grubą czapkę:

Dżaga, Doda Facebook.com

Wygląda na to, że doskonale się ze sobą bawili. Relaks we SPA w Egipcie byłby godny pozazdroszczenia, ale coś nam się wydaje, że chodzi o jakieś zimniejsze miejsce. Wokalistka wczoraj dodałam na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym jeździ na nartach, jak sama twierdzi - na oślej łączce.

Doda Instargram

Pozdro z oślej łączki - podpisała zdjęcie.

Wokalistka pozowała także na tle kwiecistej tęczy na Placu Zbawiciela w Warszawie.

Doda Instagram

Wygląda więc na to, że Doda imprezuje w stolicy albo w jej pobliżu. Szkoda, bo jak wiemy Doda uwielbia słońce i wysoką temperaturę. W Sylwestra wypoczywała na słonecznych plażach Miami i uroczyła wtedy swoich fanów zdjęciami w bikini.

Doda Screen z Instagram.com

Vic

Więcej o:
Komentarze (9)
Doda i Dżaga wypoczywają w Egipcie, w górach czy może w stolicy?
Zaloguj się
 • senconiemija

  Oceniono 19 razy 15

  Oczywiście wszystkimi formalnościami związanymi z wyjazdem zajęła się Joanna Borysewicz.

 • pudelek.pl

  Oceniono 15 razy 9

  To taka zasłona dymna. Doda tak naprawdę nienawidzi Dżagi i czeka do najbliższej zabawy w akt seksualny, żeby odgryźć "jej" F!uta.

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 8

  Strona fb jej i jego to place budowy. Beton i pustaki.

 • lenore

  Oceniono 5 razy 5

  Biedna, samotna Doda. Do restauracji z wizazystka, na gale z fanka, udawany zwiazek z choreogafem... Dzaga tez zarabia pieniadze na Dodzie, wiec to nie jest przyjazn bezinteresowna, o ile to w ogole jakakolwiek przyjazn, zaloze sie,ze Doda placi za cala ta impreze...

 • satanator

  Oceniono 8 razy 4

  No i co z tego?

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  jakies dzagi homo niewiadomo,kur.wy meskie udajace baby-co to za bu.r.del?.

 • martuskaaa123

  Oceniono 16 razy -10

  lubię Dodę ! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX