Iza Miko już nie jest blondynką. Zmieniła kolor włosów na... Jak wygląda?

Gwiazdy też potrzebują odmiany na wiosnę.
Miko już nie jest blondynką Zmieniła kolor włosów. Jak wygląda? Gwiazdy też potrzebują odmiany na wiosnę. Iza Miko zrezygnowała z charakterystycznego blond koloru włosów. Teraz jest szatynką. Słowiańska piękność, delikatna blondynka, która robi karierę w Los Angeles - Iza Miko - zdecydowała się na metamorfozę. Aktorka rzadko zmieniała cokolwiek w swoim wyglądzie, ale tej wiosny nadszedł czas na coś nowego - przefarbowała włosy. Teraz jest szatynką. Niedawno także Britney Spears zdecydowała się na ciemniejszy kolor włosów. Czyżby jasny brąz miałby stać się najmodniejszym kolorem sezonu?

Słowiańska piękność, delikatna blondynka, która robi karierę w Los Angeles - Iza Miko - zdecydowała się na metamorfozę. Aktorka rzadko zmieniała cokolwiek w swoim wyglądzie, ale tej wiosny nadszedł czas na coś nowego - przefarbowała włosy. Teraz jest szatynką.

?NATIONAL PHOTO GROUP   Actress Izabella Miko leaves the Chateau Marmont in Hollywood.  Job: 030513X2  .   March 4th, 2013  Los Angeles, CA  NPG.comNATIONAL PHOTO GROUP/Zavar

W którym kolorze jej lepiej?

Iza MikoForum

Niedawno także Britney Spears zdecydowała się na ciemniejszy kolor włosów. Czyżby jasny brąz miałby stać się najmodniejszym kolorem sezonu?

Singer Britney Spears arrives at the 2013 Elton John Oscar Party in West Hollywood, Calif. on Sunday, Feb. 24, 2013. (Dan Steinberg/Invision/AP)DAN STEINBERG/INVISION/AP/Dan Steinberg

varg

W którym kolorze jej lepiej?