Dorota Gardias jest w ciąży z byłym mężem znanej aktorki?!

Facet z odzysku?
Dziecko Bukowieckiego Facet z odzysku? Dorota Gardias jest w ciąży z byłym mężem znanej aktorki - Piotrem Bukowieckim. Był on mężem Karoliny Rosińskiej, z którą ma dwoje dzieci. Dorota Gardias jakiś czas temu się zaręczyła. Nam pierwszym przyznała się, że pierścionek z brylantem na jej serdecznym palcu to właśnie prezent od ukochanego. Krótko później okazało się, że śliczna pogodynka TVN jest w ciąży. Można było przewidzieć, że tylko kwestią czasu będzie odkrycie tożsamości ojca dziecka i przyszłego męża pogodynki. No i stało się - tym szczęśliwcem jest Piotr Bukowiecki. Dorota Gardias ma na swoim koncie małżeństwo z pilotem, natomiast Bukowiecki jest mężczyzną z przeszłością. Był wcześniej mężem Karoliny Rosińskiej - aktorki, która wypłynęła dzięki filmowi "Uprowadzenie Agaty" oraz roli Noemi z "Poranka koyota". Bukowiecki i Rosińska mają dwoje dzieci: 6-letnią córkę Vivian i 5-letniego Melchiora. Choć, jak donosi Fakt.pl, w małżeństwie Bukowieckiego już od dawna nie działo się najlepiej, to ukochany Gardias przynajmniej nie musi się uskarżać na sferę zawodową. Bukowiecki, z pochodzenia Szczecinianin, jest scenarzystą. Przez 3 lata pracował w firmie produkcyjnej Hollywood, a także uczęszczał do szkoły aktorskiej w Beverly Hills. Jednak nie stracił kontaktu z Polską. Według Fakt.pl Piotr Bukowiecki wrócił do Polski i współpracował przy realizacji projektu dla TVN, w którym brała udział również Dorota Gardias. To właśnie wtedy miało zakwitnąć ich uczucie. Póki co, Bukowieckiego pewnie bardziej pochłoną przygotowywania do powitania pierwszego dziecka z nową ukochaną. Gardias natomiast ma przynajmniej jeden problem z głowy mniej - już nie musi martwić się o pieczołowite ukrywanie narzeczonego. Może nawet niedługo pojawią się razem na salonach?

Dorota Gardias jakiś czas temu się zaręczyła. Nam pierwszym przyznała się, że pierścionek z brylantem na jej serdecznym palcu to właśnie prezent od ukochanego. Krótko później okazało się, że śliczna pogodynka TVN jest w ciąży. Można było przewidzieć, że tylko kwestią czasu będzie odkrycie tożsamości ojca dziecka i przyszłego męża pogodynki. No i stało się - tym szczęśliwcem jest Piotr Bukowiecki.

Dorota Gardias WBF

Dorota Gardias WBF

Dorota Gardias ma na swoim koncie małżeństwo z pilotem, natomiast Bukowiecki jest mężczyzną z przeszłością. Był wcześniej mężem Karoliny Rosińskiej, aktorki, która wypłynęła dzięki filmowi "Uprowadzenie Agaty" oraz roli Noemi z "Poranka koyota". Bukowiecki i Rosińska mają dwoje dzieci 6-letnią córkę Vivian i 5-letniego Melchiora.

 

Karolina Rosińska Screen z Youtube.com

Karolina Rosińska, Maciej Stuhr mat. prasowe

Choć, jak donosi Fakt.pl, w małżeństwie Bukowieckiego już od dawna nie działo się najlepiej, to ukochany Gardias przynajmniej nie musi się uskarżać na sferę zawodową. Bukowiecki, z pochodzenia Szczecinianin, jest scenarzystą. Przez 3 lata pracował w firmie produkcyjnej Hollywood, a także uczęszczał do szkoły aktorskiej w Beverly Hills. Jednak nie stracił kontaktu z Polską.

Według Fakt.pl Piotr Bukowiecki wrócił do Polski i współpracował przy realizacji projektu dla TVN, w którym brała udział również Dorota Gardias. To właśnie wtedy miało zakwitnąć ich uczucie.

Dorota Gardias Kapif

Ostatnio Bukowiecki zaangażował się w pracę nad filmem"Nie pamiętam ciebie", opowiadającym o mężczyźnie chorym na Alzheimera.

Historia jest uniwersalna i można ja opowiedzieć wszędzie, ale ja chciałbym ten film zrealizować w Szczecinie - mówił Bukowiecki w rozmowie z Gs24.pl. - Uważamy, że Szczecin jest idealną lokalizacją dla efektu, jaki chcemy uzyskać. Jest tu wiele specyficznych miejsc, przedstawilibyśmy także atrybuty miasta, liczne nowe inwestycje.

Dorota Gardias kapif

Póki co, Bukowieckiego pewnie bardziej pochłoną przygotowywania do powitania pierwszego dziecka z nową ukochaną. Gardias natomiast ma przynajmniej jeden problem z głowy mniej - już nie musi martwić się o pieczołowite ukrywanie narzeczonego. Może nawet niedługo pojawią się razem na salonach?

zuz

Więcej o:
Komentarze (6)
Dorota Gardias jest w ciąży z byłym mężem znanej aktorki?!
Zaloguj się
 • pudelek.pl

  Oceniono 130 razy 74

  Elfiej urody pogodynka z lekko odstającymi uszami i skazą na czole. Język jej się plącze podczas 'duszenia' przeszło maksymalnie 7 zdań. Przerost ego nad "poprawnością" i użytecznością.

 • grzesio123

  Oceniono 69 razy 67

  A ten Bukowiecki to jakiś tajemniczy Don Pedro z krainy Deszczowców? Bo dużo gadana kto zacz i żadnej foty.

 • agatka.wariatka

  Oceniono 62 razy 56

  A brylant jest po byku:) Kupę kasy wybulił ten hojny wybranek na taki okruszek.

 • forfiter_jr

  Oceniono 41 razy 41

  "natomiast Bukowiecki jest mężczyzną z przeszłością."
  Bo był żonaty? A ona zamężna i nie jest "po przejściach"?
  Zuz ogarnij się pls.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 40 razy 30

  "Był wcześniej mężem Karoliny Rosińskiej, aktorki, która wypłynęła dzięki filmowi "Uprowadzenie Agaty" oraz roli Noemi z "Poranka koyota". Bukowiecki i Rosińska mają dwoje dzieci 6-letnią córkę Vivian i 5-letniego Melchiora." - Vivian [Vivien] Leigh i Melchior Wańkowicz.

  "Bukowiecki, z pochodzenia Szczecinianin, jest scenarzystą. Przez 3 lata pracował w firmie produkcyjnej Hollywood, a także uczęszczał do szkoły aktorskiej w Beverly Hills." - holiłód nie słyszało o tym wybitnym scenarzyście.

  "Historia jest uniwersalna i można ja opowiedzieć wszędzie, ale ja chciałbym ten film zrealizować w Szczecinie - mówił Bukowiecki w rozmowie z Gs24.pl. - Uważamy, że Szczecin jest idealną lokalizacją dla efektu, jaki chcemy uzyskać. Jest tu wiele specyficznych miejsc, przedstawilibyśmy także atrybuty miasta, liczne nowe inwestycje." - przecież się można poskładać jak romet ze śmiechu.

 • czesiuwisniak

  Oceniono 11 razy 1

  Oj starzeje się kurze łapki w kącikach oczu. Jedyna szansa to zastrzyknąć botoks. A jej mężowi gratuluje rozstania z wycieruchem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX