Dorota Gardias jest w ciąży z byłym mężem znanej aktorki?!

Facet z odzysku?
Dziecko Bukowieckiego Facet z odzysku? Dorota Gardias jest w ciąży z byłym mężem znanej aktorki - Piotrem Bukowieckim. Był on mężem Karoliny Rosińskiej, z którą ma dwoje dzieci. Dorota Gardias jakiś czas temu się zaręczyła. Nam pierwszym przyznała się, że pierścionek z brylantem na jej serdecznym palcu to właśnie prezent od ukochanego. Krótko później okazało się, że śliczna pogodynka TVN jest w ciąży. Można było przewidzieć, że tylko kwestią czasu będzie odkrycie tożsamości ojca dziecka i przyszłego męża pogodynki. No i stało się - tym szczęśliwcem jest Piotr Bukowiecki. Dorota Gardias ma na swoim koncie małżeństwo z pilotem, natomiast Bukowiecki jest mężczyzną z przeszłością. Był wcześniej mężem Karoliny Rosińskiej - aktorki, która wypłynęła dzięki filmowi "Uprowadzenie Agaty" oraz roli Noemi z "Poranka koyota". Bukowiecki i Rosińska mają dwoje dzieci: 6-letnią córkę Vivian i 5-letniego Melchiora. Choć, jak donosi Fakt.pl, w małżeństwie Bukowieckiego już od dawna nie działo się najlepiej, to ukochany Gardias przynajmniej nie musi się uskarżać na sferę zawodową. Bukowiecki, z pochodzenia Szczecinianin, jest scenarzystą. Przez 3 lata pracował w firmie produkcyjnej Hollywood, a także uczęszczał do szkoły aktorskiej w Beverly Hills. Jednak nie stracił kontaktu z Polską. Według Fakt.pl Piotr Bukowiecki wrócił do Polski i współpracował przy realizacji projektu dla TVN, w którym brała udział również Dorota Gardias. To właśnie wtedy miało zakwitnąć ich uczucie. Póki co, Bukowieckiego pewnie bardziej pochłoną przygotowywania do powitania pierwszego dziecka z nową ukochaną. Gardias natomiast ma przynajmniej jeden problem z głowy mniej - już nie musi martwić się o pieczołowite ukrywanie narzeczonego. Może nawet niedługo pojawią się razem na salonach?

Dorota Gardias jakiś czas temu się zaręczyła. Nam pierwszym przyznała się, że pierścionek z brylantem na jej serdecznym palcu to właśnie prezent od ukochanego. Krótko później okazało się, że śliczna pogodynka TVN jest w ciąży. Można było przewidzieć, że tylko kwestią czasu będzie odkrycie tożsamości ojca dziecka i przyszłego męża pogodynki. No i stało się - tym szczęśliwcem jest Piotr Bukowiecki.

Dorota Gardias WBF

Dorota Gardias WBF

Dorota Gardias ma na swoim koncie małżeństwo z pilotem, natomiast Bukowiecki jest mężczyzną z przeszłością. Był wcześniej mężem Karoliny Rosińskiej, aktorki, która wypłynęła dzięki filmowi "Uprowadzenie Agaty" oraz roli Noemi z "Poranka koyota". Bukowiecki i Rosińska mają dwoje dzieci 6-letnią córkę Vivian i 5-letniego Melchiora.

 

Karolina Rosińska Screen z Youtube.com

Karolina Rosińska, Maciej Stuhr mat. prasowe

Choć, jak donosi Fakt.pl, w małżeństwie Bukowieckiego już od dawna nie działo się najlepiej, to ukochany Gardias przynajmniej nie musi się uskarżać na sferę zawodową. Bukowiecki, z pochodzenia Szczecinianin, jest scenarzystą. Przez 3 lata pracował w firmie produkcyjnej Hollywood, a także uczęszczał do szkoły aktorskiej w Beverly Hills. Jednak nie stracił kontaktu z Polską.

Według Fakt.pl Piotr Bukowiecki wrócił do Polski i współpracował przy realizacji projektu dla TVN, w którym brała udział również Dorota Gardias. To właśnie wtedy miało zakwitnąć ich uczucie.

Dorota Gardias Kapif

Ostatnio Bukowiecki zaangażował się w pracę nad filmem"Nie pamiętam ciebie", opowiadającym o mężczyźnie chorym na Alzheimera.

Historia jest uniwersalna i można ja opowiedzieć wszędzie, ale ja chciałbym ten film zrealizować w Szczecinie - mówił Bukowiecki w rozmowie z Gs24.pl. - Uważamy, że Szczecin jest idealną lokalizacją dla efektu, jaki chcemy uzyskać. Jest tu wiele specyficznych miejsc, przedstawilibyśmy także atrybuty miasta, liczne nowe inwestycje.

Dorota Gardias kapif

Póki co, Bukowieckiego pewnie bardziej pochłoną przygotowywania do powitania pierwszego dziecka z nową ukochaną. Gardias natomiast ma przynajmniej jeden problem z głowy mniej - już nie musi martwić się o pieczołowite ukrywanie narzeczonego. Może nawet niedługo pojawią się razem na salonach?

zuz