Justin Bieber wyrzucony z WŁASNYCH urodzin! Co takiego zrobił?

Jedno jest pewne: tych wrażeń długo nie zapomni.
Nieudane urodziny Biebera Justin Bieber wyrzucony w WŁASNYCH urodzin! Co takiego zrobił? Jak donosi portal Eonline.com, Justin Bieber wraz ze swoją świtą został po prostu wyrzucony przez ochroniarzy z klubu, w którym świętował 19. urodziny. Tych urodzin Justin Bieber i jego przyjaciele długo nie zapomną, choć zapewne nie takie wrażenia z imprezy chcieliby przechować w pamięci. Jak donosi portal Eonline.com, piosenkarz wraz ze swoją świtą został po prostu wyrzucony przez ochroniarzy z klubu, w którym świętował 19. urodziny. Bieber urodzinową imprezą chwalił się na Twitterze: Dziś wieczorem bawimy się - zapowiadał jeszcze nie wiedząc, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Czyżby ekipa Biebera wszczęła burdę? Niezupełnie. Otóż Cirque du Soir, londyński klub, w którym muzyk chciał imprezować z przyjaciółmi, jest miejscem przeznaczonym wyłącznie dla osób pełnoletnich. - Nasz klub, podobnie jak wszystkie kluby w Londynie prowadzi bardzo restrykcyjną politykę dotyczącą wieku - powiedział portalowi rzecznik klubu i dodał: kilku uczestników przyjęcia miało mniej, niż 18 lat. Justin Bieber odwiedza Cirque du Soir regularnie, on i jego przyjaciele są zawsze mile widziani, ale pod warunkiem, że wszyscy są w odpowiednim wieku, żeby wejść do klubu. I wszystko jasne. Justin Bieber organizując urodzinowe przyjęcie pomyślał o wszystkim tylko nie o tym, że jego nieletni przyjaciele nie będą mieli na nie prawa wstępu. - To były najgorsze urodziny - napisał potem na Twitterze. Odważne wyznanie zważywszy, że ich autorem jest zaledwie 19-latek.

Tych urodzin Justin Bieber i jego przyjaciele długo nie zapomną, choć zapewne nie takie wrażenia z imprezy chcieliby przechować w pamięci. Jak donosi portal Eonline.com, piosenkarz wraz ze swoją świtą został po prostu wyrzucony przez ochroniarzy z klubu w którym świętował 19. urodziny. Bieber urodzinową imprezą chwalił się na Twitterze:

Dziś wieczorem bawimy się - zapowiadał jeszcze nie wiedząc, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Justin BieberDavid Gabber/PR Photos

Czyżby ekipa Biebera wszczęła burdę? Niezupełnie. Otóż Cirque du Soir, londyński klub w którym muzyk chciał imprezować z przyjaciółmi, jest miejscem przeznaczonym wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Nasz klub, podobnie jak wszystkie kluby w Londynie prowadzi bardzo restrykcyjną politykę dotyczącą wieku - powiedział portalowi rzecznik klubu i dodał: kilku uczestników przyjęcia miało mniej, niż 18 lat.

Dodał też:

Justin Bieber odwiedza Cirque du Soir regularnie, on i jego przyjaciele są zawsze mile widziani, ale pod warunkiem, że wszyscy są w odpowiednim wieku, żeby wejść do klubu.

I wszystko jasne. Justin Bieber organizując urodzinowe przyjęcie pomyślał o wszystkim tylko nie o tym, że jego nieletni przyjaciele nie będą mieli na nie prawa wstępu.

Justin Biebertwitter.com

To były najgorsze urodziny - napisał potem na Twitterze.

Odważne wyznanie zważywszy, że ich autorem jest zaledwie 19-latek.

alex

Więcej o:
Komentarze (5)
Justin Bieber wyrzucony z WŁASNYCH urodzin! Co takiego zrobił?
Zaloguj się
 • noltee

  Oceniono 27 razy 11

  "Co takiego zrobił?"
  Nafajdał w pieluchy?
  ...
  no tak, nawet się zbytnio się nie pomyliłem

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 8

  Dobierał się do kelnera...

 • condor82

  Oceniono 6 razy 2

  Right direction.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX