Żona Daniela Olbrychskiego jest spokrewniona z Michaelem Douglasem!

Daniel Olbrychski i Krystyna Demska-Olbrychska zdradzają rodzinne sekrety.
Więcej o:
Komentarze (14)
Żona Daniela Olbrychskiego jest spokrewniona z Michaelem Douglasem!
Zaloguj się
 • pudelek.pl

  Oceniono 27 razy 13

  Wszyscy jesteśmy potomkami Czyngis-chan'a. A tak na poważnie, Pan Dan łyknął miliona z Biedronki to powinien teraz do czasu zdjęć do Rejkiaviku siedzieć w jakimś wellness i spa na półkuli środkowej i się odmładzać ile da, żonę zabrać ze sobą bo wygląda mizernie, a synek zęby niech zaciska i idzie do pracy.

 • majaeczka

  Oceniono 10 razy 4

  shiva772 i oksza
  macie rację,pomyszkowałam odrobinkę po źródłach w netku i są podawane dwie wersje /rosyjski Żyd/ i /ukraiński Żyd/,jednak,jakby popatrzeć głębiej .............to Kirk jest potomkiem RUSA,a więc brata naszego pradziada LECHA,a więc NASI:D:D:D:D:D:D

 • boczeknamasle

  Oceniono 14 razy 4

  Olbrychski to się przyjaźni chyba z wszystkimi sławnymi aktorami. Niedawno pisali o Depardieu to Olbrychski twierdzi że to jego wieloletni przyjaciel, Douglas teraz to samo.
  Pewnie się raz w życiu widzieli...
  Olbrychski odszukaj sobie definicję słowa 'przyjaźń'

 • dziwne

  Oceniono 9 razy 3

  Mnie się ona raczej kojarzy z rodziną gorga z fraglesów.

 • shiva772

  Oceniono 15 razy 3

  Po pierwsze Kirk to imię i powinno być z wielkiej litery. Po drugie, Douglas pochodził z rosyjskiej rodziny żydowskiej i nie miał do czynienia z Polakami, żona p. Olbrychskiego może być spokrewniona z tymi samymi Demskimi ale jak sama mówi "najprawdopodobniej". Grubymi nićmi to wszystko szyte :) Polecam wspomnienia Kirka - "Syn śmieciarza": ubóstwo w jakim żyli w USA było nieprawdopodobne a antysemityzm w Stanach był potworny.

 • Gość: Mona

  Oceniono 1 raz 1

  W jakim języku pan Olbrychski porozumiewał się z Kirkiem? Podobno , kiedy musiał powiedzieć kilka sentencji po angielsku w filmie Salt, bardzo się do tego przygotowywał. Czy ktoś może te jego panią Demska porządnie ubrać, chociaż raz?

 • Gość: Havier

  Oceniono 1 raz 1

  Przy wódeczce nie takie rzeczy wychodzą na światło dzienne i nie z takimi osobistościami jesteśmy spokrewnieni jak sobie nielicho golniemy albo damy w żyłę.
  Od słowa do słowa... i okazuje się, że wszyscy jesteśmy spokrewnieni z niejakim Adamem, mężem niejakiej Ewki, która powstała z żebra swojego męża.

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 1

  Ach ta Zeta - Jones... Śliczna.

 • do_podziwu

  Oceniono 19 razy 1

  zuz a nie mozna bylo tak napisac - okazuje sie, ze zona Olbryskiego spokrwniona jest z aktorem , mieszka on w USA Jego ojciec do 2010 roku wydzwanial do naszego znakomitega aktora ,aby ten nie zapomnial,ze teraz jest spokrewniony z Douglasami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX