Honey całuje pierś Dody!

Piosenkarki ostatnio się do siebie zbliżyły.
Honey całuje pierś Dody! Piosenkarki ostatnio się do siebie zbliżyły. Honey na swoim Instagramie ostre zdjęcie z imprezy. Honorata Skarbek całuje na nim pierś Dody. Rabczewska lubi otaczać się ludźmi, którzy ją uwielbiają. Doda chyba zaprzyjaźniła się z Honey. Parę dni temu zamieściła na swoim Instagramie "grzeczne" zdjęcia ze wspólnej imprezy. Okazuje się jednak, że impreza była o wiele bardziej gorąca, niż to widać na pozowanym zdjęciu Dody. Honey na swoim Instagramie zamieściła dużo ostrzejsze zdjęcie z tej samej imprezy. Honorata Skarbek całuje na nim pierś Dody. Skarbek skończyła niedawno 20 lat, jest więc od 9 lat młodsza od Dody. Kiedy Honey dorastała, Rabczewska była u szczytu swojej popularności. Nic więc dziwnego, że Skarbek traktuje ją jak swój wzór. Ale teraz Honey dojrzała i widać dziewczyny mają wiele wspólnych tematów. Rabczewska słynie z tego, że lubi otaczać się ludźmi, którzy ją bezkrytycznie uwielbiają. Czy Skarbek jest taką właśnie fanką? Honorata Skarbek dodała też na profilu kolaż zdjęć z klubu. Widać, że dziewczyny dobrze się bawiły. Na fotkach pokazują swoje nogi. Widać, że obie mają słabość do butów na niebotycznym obcasie. Dziewczyny dobrze się czują w swoim towarzystwie to pewne, zastanawia nas tylko czy może to coś więcej niż tylko przyjaźń. Nie od dziś wiadomo, że Doda jest czuła na kobiece wdzięki. W ostatnim wywiadzie dla "Glamour" Doda wyznała, że była kiedyś w związku z kobietą. Mimo młodego wieku Doda utrzymuje, że tę znajomość traktowała bardzo poważnie. "Pierwszy raz zakochałam się, gdy miałam 12 lat. Potem byłam w związku z dziewczyną, oświadczyła mi się i planowałyśmy nawet ślub w Holandii. Ale w międzyczasie zakochałam się w chłopaku" - czytamy. Doda ostatnio narzeka na swoje związki z facetami. Myślicie, że mogła teraz znów zafascynować się kobietami?

Doda chyba zaprzyjaźniła się z Honey. Parę dni temu zamieściła na swoim Instagramie "grzeczne" zdjęcia ze wspólnej imprezy. Okazuje się jednak, że impreza była o wiele bardziej gorąca niż to widać na pozowanym zdjęciu Dody.

Doda i Honeyscreen Instagram

Honey na swoim Instagramie zamieściła dużo ostrzejsze zdjęcie z tej samej imprezy. Honorata Skarbek całuje na nim pierś Dody.

Doda, HoneyInstagram

Fotkę podpisała:

Honey, DodaInstagram

Skarbek skończyła niedawno 20 lat, jest więc od 9 lat młodsza od Dody. Kiedy Honey dorastała, Rabczewska była u szczytu swojej popularności. Nic więc dziwnego, że Skarbek traktuje ją jak swój wzór. Ale teraz Honey dojrzała i widać dziewczyny mają wiele wspólnych tematów. Rabczewska słynie z tego, że lubi otaczać się ludźmi, którzy ją bezkrytycznie uwielbiają. Czy Skarbek jest taką właśnie fanką?

Doda, HoneyInstagram

Honorata Skarbek dodała też na profilu kolaż zdjęć z klubu. Widać, że dziewczyny dobrze się bawiły. Na fotkach pokazują swoje nogi. Widać, że obie mają słabość do butów na niebotycznym obcasie.

Honey, DodaInstagram

Honey podpisała fotkę:

Girls night out with @dodaqueen

Dziewczyny dobrze się czują w swoim towarzystwie to pewne, zastanawia nas tylko czy może to coś więcej niż tylko przyjaźń. Nie od dziś wiadomo, że Doda jest czuła na kobiece wdzięki. W ostatnim wywiadzie dla "Glamour" Doda wyznała, że była kiedyś w związku z kobietą. Mimo młodego wieku Doda utrzymuje, że tę znajomość traktowała bardzo poważnie.

Pierwszy raz zakochałam się, gdy miałam 12 lat. Potem byłam w związku z dziewczyną, oświadczyła mi się i planowałyśmy nawet ślub w Holandii. Ale w międzyczasie zakochałam się w chłopaku. Byliśmy zaręczeni, mieliśmy brać ślub, ale wzięłam udział w reality show "Bar", a on był bardzo zazdrosny i związek nie przetrwał.

Doda ostatnio narzeka na swoje związki z facetami. Myślicie, że mogła teraz znów zafascynować się kobietami?

Doda, HoneyInstagram

Vic