Łukasz Jakóbiak: To ludzie tworzą świat, wiec tylko ludzie mogą tworzyć bariery. Blog jako sposób na... życie?

Hobby może stać się sposobem na biznes.

Blog to sposób na życie? Dla niektórych na pewno i to na życie pełne przygód, ciekawych ludzi i ciągłego doskonalenia się. Moda na blogi opanowuje Internet. Coraz częściej blogerzy funkcjonują w telewizji i szeroko pojętym show-biznesie. Nie są celebrytami, są znani, ponieważ znają się na konkretnej dziedzinie: modzie, motywacji, psychologii, kosmetykach lub kolarstwie. To ich zdanie, a nie gwiazd interesuje nas najczęściej. O sposobie na ciekawe, a także dochodowe hobby jakim jest prowadzenie bloga opowiada Łukasz Jakóbiak, autor internetowego talk-show "20m2Łukasza", który prowadzi warsztaty z motywacji.

Łukasz JakóbiakKapif

Najbliższy odbędzie się już 28 lutego w Warszawie. Jakóbiak opowie w nim "Jak blog staje się sposobem na życie?". Własny krąg czytelników to obowiązek, trzeba o nich dbać i regularnie pisać. A jak znaleźć na to siłę? O tym przekonuje Jakóbiak w trakcie swoich warsztatów:

To ludzie tworzą świat, wiec tak naprawdę tylko ludzie mogą tworzyć bariery. Moim celem jest zapewnienie, ze przede wszystkim od nas zależy to, jak potoczy się nasze życie - tymi słowami Łukasz Jakóbiak zaczyna wykłady, w których motywuje ludzi do działania.

Łukasz Jakóbiak, stylowy mezczyznaWBF

Na spotkaniach przedstawia historie swojego programu "20m2Łukasza" i ciekawych historii, które się z tym wiążą. Już od kwietnia rozpocznie się cykl warsztatów, na których Łukasz będzie przekonywał, że nie ma rzeczy niemożliwych, no może oprócz trzaśnięcia drzwiami ;).

20m2Łukaszascreen z Facebook

Warsztaty są darmowe, możecie się na nie zapisać tutaj. Kalendarium warsztatów i wszelkie informacje znajdziecie na 20m2Łukasza.

A Wy macie już swojego bloga? Pochwalcie się nim.

varg