Martwy koń i imprezka z Honey. Tak Doda spędziła weekend

Znalazła coś i dla ciała, i dla duszy.
Doda w CSW Martwy koń i impreza z Honey. Tak Doda spędziła weekend. Doda zaczęła świętować weekend już w piątek - od wizyty w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. A tam obejrzała kontrowersyjną wystawę Maurizio Cattelana. Doda zaczęła świętować weekend już w piątek - od wizyty w Centrum Sztuki Współczesnej. A tam obejrzała kontrowersyjną wystawę Maurizio Cattelana - jednego z najbardziej cenionych artystów współczesnych na świecie. Jego ubiegłoroczna retrospektywa prac w nowojorskim Muzeum Guggenheima należała do "najgorętszych" wydarzeń artystycznych sezonu. Doda załapała się na zwiedzanie prawie w ostatniej chwili. Dzieła można było bowiem podziwiać do 24 lutego. Piosenkarka nie omieszkała też jak zwykle zrobić kilku fotek, w tym siebie na tle... martwego konia. Od razu po zdjęciem pojawiły się żartobliwe wpisy fanów piosenkarki. Doda odpowiedziała jedynie: "Ktoś zmęczył konia na amen". Piosenkarka wystawę podziwiała w tłumie zwykłych śmiertelników. Czasem miała wręcz problem, aby dopchać się do eksponatów. W niedzielę mogła się już poczuć jak celebrytka. Wybrała się na imprezę. Uwieczniła się na niej z Honoratą Skarbek. Zdjęcie podpisała: "All the single ladies". W każdym razie bycie singielką chyba Dodzie niezbyt służy. Wydaje się dość smutna. To samo zauważyli w komentarzach jej fani. "Gram zamyśloną" - odpowiedziała.

Doda zaczęła świętować weekend już w piątek, od wizyty w Centrum Sztuki Współczesnej. A tam obejrzała kontrowersyjną wystawę Maurizio Cattelana - jednego z najbardziej cenionych artystów współczesnych na świecie. Jego ubiegłoroczna retrospektywa prac w nowojorskim Muzeum Guggenheima należała do "najgorętszych" wydarzeń artystycznych sezonu.

Doda załapała się na zwiedzanie prawie w ostatniej chwili. Dzieła można było bowiem podziwiać do 24 lutego. Piosenkarka nie omieszkała też jak zwykle zrobić kilku fotek, w tym siebie na tle... martwego konia.

Doda i wystawa Maurizio Cattelana screen Instagram

Od razu po zdjęciem pojawiły się żartobliwe wpisy fanów piosenkarki.

wpisy fanów Dody, wystawa Maurizia Cattelana screen Instagram

Doda odpowiedziała jedynie:

Ktoś zmęczył konia na amen.

Piosenkarka wystawę podziwiała w tłumie zwykłych śmiertelników. Czasem miała wręcz problem, aby dopchać się do eksponatów.

Doda, zdjęcie z wystawy Maurizia Catellana screen Instagram

W niedzielę mogła się już poczuć jak celebrytka. Wybrała się na imprezę. Uwieczniła się na niej z Honoratą Skarbek. Zdjęcie podpisała:

All the single ladies.

Doda i Honey screen Instagram

Zastanowił nas jednak inny wpis, który pojawił się w związku z komentarzem jednej fanek pod zdjęciem...

Doda komentarz screen Instagram

Czyżby Doda spotykała się z jakimś surferem? A może jest to nawiązanie do niedawno udzielonego wywiadu dla "Glamour", w którym piosenkarka przyznała, że udając kelnerkę nawiązywała znajomości z surferami? (Jak podrywa Doda? NA KELNERKĘ: Na hasło wskoczyłyśmy w kostiumy. Potem oliwka, włosy na Pamelę Anderson i na plażę)

W każdym razie bycie singielką piosenkarce chyba Dodzie niezbyt służy. Wydaje się dość smutna. To samo zauważyli w komentarzach jej fani.

Doda impreza screen Instagram

Gram zamyśloną - odpowiedziała.

emjot


Więcej o:
Komentarze (8)
Martwy koń i imprezka z Honey. Tak Doda spędziła weekend
Zaloguj się
 • dziwne

  Oceniono 39 razy 31

  Żałosne...

 • marcelito

  Oceniono 6 razy 6

  Nikt o mnie nie pisze przez te cholerne Oskary! Drogi Plotku, wrzuć chociaż moje zdjęcie z koniem, żebym nie czuła się taka zapomniana.

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 5

  Po co taka pusta dzida idzie do do galerii? Po to, żeby pstryknać kilka fotek i wrzucić na fb. Super.
  Dodzia, dodzia... Sama jesteś slut. I to chyba bezkosztowy.

 • jason.

  Oceniono 8 razy 2

  Kobiety dzielą się na 3-kategorie. 1-20 procent to normalne 2-50 procent to idiotki 3-30 procent to chore psychicznie i umysłowo. A Doda to 2 i 3 kategoria.

 • baba_jaga

  Oceniono 7 razy -3

  Browaryr
  Nie bywam to nie wiem. Ale skoro tak twierdzisz to tak jest ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX