Honey pokazała okładkę nowej płyty i... wywołała lawinę komentarzy

Celowo?
Honey pokazała okładkę nowej płyty Koszula ozdobiona figurkami Jezusa wywołała prawdziwą burzę Honey zaprezentowała na Facebooku okładkę swojego nowego albumu "Million". Zdjęcie artystki w koszuli z kołnierzem ozdobionym sylwetkami Jezusa wywołało burzę Honey na swoim profilu na Facebooku umieściła wpis, w którym zachęca do kupna przedsprzedażowych egzemplarzy swojej płyty "Million". Przy okazji piosenkarka pokazała okładkę albumu i... zaczęło się. Zdjęcie w koszuli z kołnierzykiem ozdobionym sylwetkami Jezusa wywołało lawinę nieprzychylnych komentarzy. Honey postanowiła odnieść się do stawianych zarzutów i wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na taki "dodatek". "Kocham Jezusa i chciałam, aby był ze mną obecny również na tej płycie. Czy to źle? Z reszta cały album, jego przekaz i historia nawiązują do "Dziadów" Mickiewicza, a dokładniej z "Wielkiej Improwizacji". Jeśli znacie, na pewno już wszystko rozumiecie - napisała gwiazda na Facebooku. Co ciekawe, okładkę płyty "Million" wybrali fani piosenkarki za pomocą sondy, którą umieściła na swojej stronie internetowej. W głosowaniu trwającym od 9 do 13 lutego można było zdecydować się na jedną z dwóch opcji. Premiera albumu odbędzie się już 16 kwietnia.

Honey na swoim profilu na Facebooku umieściła wpis, w którym zachęca do kupna przedsprzedażowych egzemplarzy swojej płyty "Million". Przy okazji piosenkarka pokazała okładkę albumu i... zaczęło się. Zdjęcie w koszuli z kołnierzykiem ozdobionym sylwetkami Jezusa nie wszystkim przypadło do gustu. W komentarzach znalazły się wpisy mówiące m.in. o tym, że Honey bezcześci uczucia religijne, ludzie nie wiedzą, co dziewczyna chciała w ten sposób osiągnąć.

Honeymat.promocyjne

A sama Honey? Postanowiła odnieść się do zarzutów i wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na taki "dodatek".

Kocham Jezusa i chcialam, aby byl ze mna obecny na tej plycie. Czy to zle? Z reszta cala plyta, przekaz i historia zaczerpniea jest z III cz. Dziadów A.Mickiewicza, a dokladniej z Wielkiej Improwizacji. Jak znacie lub przeczytacie- zrozumiecie :) - napisała na Facebooku.

Jej tłumaczenie nie wszystkim wydało się zasadne, według niektórych swoją miłość do Jezusa Honorata mogła ukazać w inny sposób.

Co ciekawe, okładkę płyty "Million" wybrali fani piosenkarki za pomocą sondy, którą umieściła na swojej stronie internetowej. W głosowaniu trwającym od 9 do 13 lutego można było zdecydować się na jedną z dwóch opcji.

Honeyhonorata-skarbek.com

Druga studyjna płyta Honey zadebiutuje 16 kwietnia.

Co sądzicie o okładce?

nn

Okładka płyty Honey...