Niedawno wyznała nam, że się zaręczyła. A to nie koniec zmian w życiu Gardias!

Pogodynka zostanie mamą.
Zmiany w życiu Gardias Niedawno wyznała nam, że się zaręczyła. A to nie koniec zmian w życiu Gardias! Niedawno Dorota Gardias wyznała nam, że zaręczyła się ze swoim partnerem spoza show-biznesu. Dziś okazało się, że pogodynka jest w ciąży! - informuje Fakt.pl Niedawno Dorota Gardias wyznała nam, że zaręczyła się ze swoim partnerem spoza show-biznesu. Dziś okazało się, że pogodynka jest w ciąży! - informuje Fakt.pl. - Mój partner nie jest osobą publiczną, dlatego nie chcę mówić, kim jest - powiedziała pogodynka. Dwa lata temu, dziś 32-letnia Gardias, rozwiodła się z Konradem Skórą. Obecnego partnera poznała w zeszłym roku. Kiedy były zaręczyny? - Dorota zaręczyła się dużo wcześniej, a nie niedawno, ale nie mogę zdradzić kiedy - wyjaśnił tajemniczo Wolski. Fakt.pl spekuluje, że macierzyństwo może zmienić decyzję Doroty Gardias w sprawie ślubu. Niedawno przyszła mama powiedziała nam, że nie na razie nie planuje takiej uroczystości.

Niedawno Dorota Gardias wyznała nam, że zaręczyła się ze swoim partnerem spoza show-biznesu. Dziś okazało się, że pogodynka jest w ciąży! - informuje Fakt.pl.

Dorota GardiasWBF

Mój partner nie jest osobą publiczną, dlatego nie chcę mówić, kim jest - powiedziała nam pogodynka.

Dwa lata temu, dziś 32-letnia Gardias, rozwiodła się z Konradem Skórą. Obecnego partnera poznała w zeszłym roku.

Dorota GardiasKapif

Kiedy były zaręczyny?

Dorota zaręczyła się dużo wcześniej, a nie niedawno, ale nie mogę zdradzić kiedy - wyjaśnił nam tajemniczo Wolski.

Dorota GardiasKapif

Fakt.pl spekuluje, że macierzyństwo może zmienić decyzję Doroty Gardias w sprawie ślubu. Niedawno przyszła mama powiedziała nam, że nie na razie nie planuje takiej uroczystości.

Plotek.pl gratuluje!

Varg