Łukasz Jakóbiak został nominowany do Wiktorów. Jako pierwszy w historii prowadzący INTERNETOWY show!

Jakóbiak dostał nominację do w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku.
Jakóbiak odkryciem roku? Jakóbiak dostał nominację do Wiktorów w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku. Nowatorski internetowy talk show "20m2 Łukasza" Łukasza Jakóbiaka został doceniony: jury Wiktorów nominowało go w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku. Łukasz Jakóbiak został nominowany. Jako pierwszy w historii prowadzący internetowy show! Łukasz Jakóbiak wdarł się szturmem i do internetu i co więcej zagościł w nim na dobre. Wysiłek prowadzącego nowatorski internetowy talk show "20m2 Łukasza" został doceniony: jury Wiktorów nominowało go w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku. To niezwykłe wyróżnienie, bo do tej pory do nagrody nominowani byli tylko dziennikarze telewizyjni, a nie internetowi. Tym samym mamy wrażenie, że uczestniczymy w historycznym momencie: internet pierwszy raz został postawiony na równi z telewizją. Co więcej okazało się, że za pośrednictwem internetowego medium można nieźle namieszać i zdobyć dużą popularność. Po wielu latach starań ziściło się w końcu marzenie 29-letniego Jakóbiaka: zaczął przeprowadzać wywiady z gwiazdami i bywać na salonach. Wyróżnienie docenia sam Jakóbiak: Ta nominacja jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, pokazującym, że dzięki ciężkiej pracy oraz pasji, można zostać zauważonym i docenionym. - To także sygnał, że pod pojęciem małego ekranu nie kryje się już wyłącznie telewizja, ale także Internet - powiedział Łukasz Jakóbiak. Materiały promocyjne "20m2 Łukasza" powstało w kwietniu 2012 roku. Pomysł programu jest prozaiczny: Jakóbiak zaprasza do swojej wynajętej kawalerki celebrytów i namawia ich na intymne zwierzenia, a gwiazdy w domowym zaciszu pokazują swoją prawdziwą twarz. Czy to magia kawalerki czy urok osobisty Jakóbiaka? Tego nie wiemy, ale sukces jest niepodważalny. Kanał Jakóbiaka na Youtube.com ma 4,5 miliona wyświetleń, a największym zainteresowaniem cieszył się odcinek z Dodą, który obejrzano aż 550 tysięcy razy. Showman nakręcił już ponad 40 odcinków używając jedynie trzech kamerek na smartfonie. Na skromnym krzesełku w kawalerce showmana gościli m.in. Tomasz Jacyków, Ola Kwaśniewska, Natalia Lesz czy Nergal. Chyba największym szokiem było wyznanie Ewy Minge, która przyznała się do stosowania botoksu. Rozdanie Wiktorów odbędzie się 6. kwietnia.

Łukasz Jakóbiak wdarł się szturmem i do internetu i co więcej zagościł w nim na dobre. Wysiłek prowadzącego nowatorski internetowy talk show "20m2 Łukasza" został doceniony: jury Wiktorów nominowało go w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku. To niezwykłe wyróżnienie, bo do tej pory do nagrody nominowani byli tylko dziennikarze telewizyjni, a nie internetowi. Tym samym mamy wrażenie, że uczestniczymy w historycznym momencie: internet pierwszy raz został postawiony na równi z telewizją.

Łukasz Jakóbiak.kapif

Co więcej okazało się, że za pośrednictwem internetowego medium można nieźle namieszać i zdobyć dużą popularność. Po wielu latach starań ziściło się w końcu marzenie 29-letniego Jakóbiaka: zaczął przeprowadzać wywiady z gwiazdami i bywać na salonach. Wyróżnienie docenia sam Jakóbiak:

Ta nominacja jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, pokazującym, że dzięki ciężkiej pracy oraz pasji, można zostać zauważonym i docenionym. To także sygnał, że pod pojęciem małego ekranu nie kryje się już wyłącznie telewizja, ale także Internet - powiedział Łukasz Jakóbiak.

Łukasz JakóbiakMateriały promocyjne

"20m2 Łukasza" powstało w kwietniu 2012 roku. Pomysł programu jest prozaiczny: Jakóbiak zaprasza do swojej wynajętej kawalerki celebrytów i namawia ich na intymne zwierzenia, a gwiazdy w domowym zaciszu pokazują swoją prawdziwą twarz. Czy to magia kawalerki czy urok osobisty Jakóbiaka? Tego nie wiemy, ale sukces jest niepodważalny. Kanał Jakóbiaka na Youtube.com ma 4,5 miliona wyświetleń, a największym zainteresowaniem cieszył się odcinek z Dodą, który obejrzano aż 550 tysięcy razy. Showman  nakręcił już ponad 40 odcinków używając jedynie trzech kamerek na smartfonie. Na skromnym krzesełku w kawalerce showmana gościli m.in. Tomasz Jacyków, Ola Kwaśniewska, Natalia Lesz czy Nergal. Chyba największym szokiem było wyznanie Ewy Minge, która przyznała się do stosowania botoksu i pierwszy raz wytłumaczyła się ze swojej kiepskiej znajomości języka angielskiego.

ewa minge, łukasz jakóbiakKapif

Jakóbiak ma jednak silną konkurencję: obok niego w szranki o tytuł Odkrycia Telewizyjnego Roku stanęli: Kamila Baar, Aldona Jankowska, Michel Moran i Przemysław Talkowski. Rozdanie Wiktorów odbędzie się 6. kwietnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

Obejrzyjcie Jakóbiaka w akcji:

Myślicie, że Jakóbiak ma szansę wygrać?

Vic