Beyonce pokazała córeczkę! Blue Ivy jest bardzo podobna do rodziców

Wreszcie możemy ją zobaczyć.

Wreszcie możemy zobaczyć, jak wygląda jedno z najbardziej rozpieszczanych dzieci gwiazd. Twarz Blue Ivy, córki Beyonce i Jaya-Z, widzieliśmy tylko kilka tygodni po jej narodzinach. Od tamtej pory rodzice dbali o to, by nikt jej nie fotografował, a sami wybierali tylko niejasne kadry. Przez rok rodzicom udawało się ukrywać jej wizerunek. Aż do teraz! HBO opublikowało na swoim Instagramie zdjęcia z filmu dokumentalnego "Życie jest tylko snem" ("Life Is But A Dream"), który został wyemitowany dzisiaj o 21 na kanale HBO.

Beyonce, Blue IvyIntsagram HBO

Na fotce Beyonce trzyma swoją roczną córeczkę w ramionach i patrzy na nią z miłością. To naprawdę uroczy widok. Do kogo jest podobna małą Blue?

Beyonce, Blue IvyInstagram HBO

W filmie piosenkarka ma pokazać swoją nową, nieznaną dotąd twarz. Beyonce uchodziła dotychczas za osobą nie dopuszczającą zbyt blisko do siebie mediów. Film dokumentalny ma rzucić nowe światło na wokalistkę: pokazać ją nie tylko jako profesjonalistkę na scenie, ale też żonę i kochającą matkę.

Beyonce, Blue Ivyscreen z Beyonce.tumblr.com

Wokalistka jest także bizneswomen: prowadzi własną firmę "Parkwood Entertainment". W dokumencie Beyonce opowie o swoim wczesnym dzieciństwie i karierze, a także o tym, dlaczego zaledwie 3 miesiące po urodzeniu córki zdecydowała się wrócić na scenę. Film będzie też reżyserskim debiutem piosenkarki.

Wszyscy znają muzykę Beyoncé, ale niewiele osób wie, jaką jest osobą. Oprócz elektryzujących zdjęć z koncertów Beyoncé, dokument ukaże również jak tryskającą energią, wrażliwą i niezapomnianą kobietą jest artystka - powiedział dyrektor programowy HBO, Michael Lombardo.

Beyonce, Blue IvyBeyonce Tumblr

Także dziś będzie premiera programu Oprah Winfrey, w którym Beyonce opowie o ciąży, pokaże zdjęcia USG i zwierzy się na temat swoich poronień.

Beyonce, Oprah WinfreyWebstagram

Blue Ivy urodziła się 7 stycznia 2012 roku i szybko stała się oczkiem w głowie Beyonce i Jaya-Z. Para zasłynęła np. z drogich prezentów dla swojej córki: na urodziny kupiła jej lalkę wartą ćwierć miliona złotych!

Trailer filmu dokumentalnego o Beyonce możecie zobaczyć tutaj:

Jak Wam się podoba mała Blue Ivy?

varg/ Vic