Beyonce W KOŃCU pokazała twarz córeczki! Blue Ivy jest bardzo podobna do rodziców

Wreszcie możemy ją zobaczyć.
Beyonce pokazała twarz córeczki! Blue Ivy jest bardzo podobna do rodziców. Wreszcie możemy zobaczyć, jak wygląda jedno z najbardziej rozpieszczanych dzieci gwiazd. Twarz Blue Ivy, córki Beyonce i Jaya-Z, pokazano w końcu w mediach. Wreszcie możemy zobaczyć, jak wygląda jedno z najbardziej rozpieszczanych dzieci gwiazd. Twarz Blue Ivy, córki Beyonce i Jaya-Z, widzieliśmy tylko kilka tygodni po jej narodzinach. Od tamtej pory rodzice dbali o to, by nikt jej nie fotografował, a sami wybierali tylko niejasne kadry. Przez rok rodzicom udawało się ukrywać jej wizerunek. Aż do teraz! HBO opublikowało na swoim Instagramie zdjęcia z filmu dokumentalnego "Życie jest tylko snem" ("Life Is But A Dream"), który został wyemitowany na kanale HBO. Na fotce Beyonce trzyma swoją roczną córeczkę w ramionach i patrzy na nią z miłością. To naprawdę uroczy widok. W filmie piosenkarka ma pokazać swoją nową, nieznaną dotąd twarz. Beyonce uchodziła dotychczas za osobą niedopuszczającą mediów zbyt blisko do siebie. Film dokumentalny ma rzucić nowe światło na wokalistkę: pokazać ją nie tylko jako profesjonalistkę na scenie, ale też żonę i kochającą matkę. Wokalistka jest także bizneswomen: prowadzi własną firmę "Parkwood Entertainment". W dokumencie Beyonce opowie o swoim wczesnym dzieciństwie i karierze, a także o tym, dlaczego zaledwie 3 miesiące po urodzeniu córki zdecydowała się wrócić na scenę. Film będzie też reżyserskim debiutem piosenkarki. Wszyscy znają muzykę Beyoncé, ale niewiele osób wie, jaką jest osobą. Oprócz elektryzujących zdjęć z koncertów Beyoncé, dokument ukaże również jak tryskającą energią, wrażliwą i niezapomnianą kobietą jest artystka - powiedział dyrektor programowy HBO, Michael Lombardo.

Wreszcie możemy zobaczyć, jak wygląda jedno z najbardziej rozpieszczanych dzieci gwiazd. Twarz Blue Ivy, córki Beyonce i Jaya-Z, widzieliśmy tylko kilka tygodni po jej narodzinach. Od tamtej pory rodzice dbali o to, by nikt jej nie fotografował, a sami wybierali tylko niejasne kadry. Przez rok rodzicom udawało się ukrywać jej wizerunek. Aż do teraz! HBO opublikowało na swoim Instagramie zdjęcia z filmu dokumentalnego "Życie jest tylko snem" ("Life Is But A Dream"), który został wyemitowany dzisiaj o 21 na kanale HBO.

Beyonce, Blue IvyIntstagram HBO

Na fotce Beyonce trzyma swoją roczną córeczkę w ramionach i patrzy na nią z miłością. To naprawdę uroczy widok. Do kogo jest podobna małą Blue?

Beyonce, Blue IvyInstagram HBO

W filmie piosenkarka ma pokazać swoją nową, nieznaną dotąd twarz. Beyonce uchodziła dotychczas za osobą nie dopuszczającą zbyt blisko do siebie mediów. Film dokumentalny ma rzucić nowe światło na wokalistkę: pokazać ją nie tylko jako profesjonalistkę na scenie, ale też żonę i kochającą matkę.

Beyonce, Blue Ivyscreen z Beyonce.tumblr.com

Wokalistka jest także bizneswomen: prowadzi własną firmę "Parkwood Entertainment". W dokumencie Beyonce opowie o swoim wczesnym dzieciństwie i karierze, a także o tym, dlaczego zaledwie 3 miesiące po urodzeniu córki zdecydowała się wrócić na scenę. Film będzie też reżyserskim debiutem piosenkarki.

Wszyscy znają muzykę Beyoncé, ale niewiele osób wie, jaką jest osobą. Oprócz elektryzujących zdjęć z koncertów Beyoncé, dokument ukaże również jak tryskającą energią, wrażliwą i niezapomnianą kobietą jest artystka - powiedział dyrektor programowy HBO, Michael Lombardo.

Beyonce, Blue IvyBeyonce Tumblr

Także dziś będzie premiera programu Oprah Winfrey, w którym Beyonce opowie o ciąży, pokaże zdjęcia USG i zwierzy się na temat swoich poronień.

Beyonce, Oprah WinfreyWebstagram

Blue Ivy urodziła się 7 stycznia 2012 roku i szybko stała się oczkiem w głowie Beyonce i Jaya-Z. Para zasłynęła np. z drogich prezentów dla swojej córki: na urodziny kupiła jej lalkę wartą ćwierć miliona złotych!

Trailer filmu dokumentalnego o Beyonce możecie zobaczyć tutaj:

Jak Wam się podoba mała Blue Ivy?

varg/ Vic