Weronika Grycan pokonała Dodę! Jest większą Władczynią Męskich Umysłów niż Królowa

Weronika Grycan jest trzecią kobietą, która najbardziej włada męskimi umysłami. Doda nie załapał się nawet na podium.
Grycanka pokonała Dodę! Weronika Grycan jest większą Władczynią Męskich Umysłów niż Królowa. "CKM" ogłosił wyniki konkursu na "Władczynię Męskich Umysłów 2013". Weronika Grycan jest trzecią kobietą, która włada męskimi umysłami. Dody nie ma na podium. Magazyn "CKM" ogłosił wyniki konkursu na "Władczynię Męskich Umysłów 2013". W walce o tytuł przyznawany przez magazyn dla panów zmierzyło się 10 kobiet z show-biznesu. Wśród kandydatek na ten zaszczytny tytuł znalazły się tak oczywiste obiekty męskich fantazji jak Joanna Krupa, Doda, Natalia Siwiec, Marina Łuczenko, Iga Wyrwał czy Ewa Sonnet. Na liście znalazły się także rzadziej pokazywane w kontekście męskich fantazji: córka premiera Kasia Tusk, perfekcyjna Małgorzata Rozenek i... Weronika Grycan, najstarsza córka "Królowej Wypieków" Marty. Wydawało się, że ta ostatnia nie ma żadnych szans na laur. Nic bardziej mylnego! Znana z tanecznej pasji i bujnych kształtów Weronika zajęła trzecie miejsce! Na podium znalazła się zaraz za Mariną Łuczenko. Panowie uznali, że bardziej zasługuje na tytuł nawet od Dody. Weronika zdobyła ponad 16 proc. wszystkich głosów, a Dorota Rabczewska niespełna 11,5 proc. Piosenkarka nie załapała się więc nawet na brązowy medal. "Jeśli czwarta pozycja Dody nie jest dla was dostatecznie dużą niespodzianką, to Weronika Grycan na podium w wyborach Władczyni Męskich Umysłów jest niewątpliwie sensacją wielkiego kalibru" - napisała redakcja przy wynikach plebiscytu. Czyżby Polacy rzeczywiście skrycie marzyli o obfitych kształtach? Nie zaskakuje natomiast, kto cieszył się największą popularnością panów... Złoto zdobyła Natalia Siwiec, która zdobi okładkę marcowego wydania "CKM". Modelka udzieliła także na jego łamach krótkiego wywiadu. Zapytano ją m.in. o to, jak ocenia swoją urodę, "niegrzeczność" oraz inteligencję. Natalia "niegrzeczność" oszacowała na 10, intelekt i zaradność na 9,5, a w przypadku urody była zdecydowanie bardziej skromna. - Hm, to zależy kiedy. Teraz, jak pozuję do "CKM-u", mam zrobioną fryzurę i sexy bieliznę, to daję sobie 10. Lecz w zwykły dzień, jak tak po prostu idę po ulicy, to co najwyżej 4 - odpowiedziała gwiazda.

Magazyn "CKM" ogłosił wyniki konkursu na "Władczynię Męskich Umysłów 2013".  W walce o tytuł przyznawany przez magazyn dla panów zmierzyło się 10 kobiet z show-biznesu.

Przybyliście, zagłosowaliście, zdecydowaliście! Z grona pięknych, inteligentnych, gorących, elektryzujących i fascynujących kobiet polskiego szołbiznesu - wybraliście tę jedną jedyną - tę która całkowicie opanowała wasze samcze głowy i bez której nie wyobrażaliście sobie życia w roku 2013 - czytamy w najnowszym CKM.

Wśród kandydatek na ten zaszczytny tytuł znalazły się tak oczywiste obiekty męskich fantazji jak Joanna Krupa, Doda, Natalia Siwiec, Marina Łuczenko, Iga Wyrwał czy Ewa Sonnet. Na liście znalazły się także rzadziej pokazywane w kontekście męskich fantazji: córka premiera Kasia Tusk, perfekcyjna Małgorzata Rozenek i... Weronika Grycan, najstarsza córka "Królowej Wypieków" - Marty. Wydawało się, że ta ostatnia nie ma żadnych szans na laur. Nic bardziej mylnego!

Weronika GrycanKapif

Znana z tanecznej pasji i bujnych kształtów Weronika zajęła trzecie miejsce! Na podium znalazła się zaraz za Mariną Łuczenko. Ponowie uznali, że bardziej zasługuje na tytuł nawet od Dody. Weronika zdobyła ponad 16% wszystkich głosów, a Dorota Rabczewska niespełna 11,5%. Piosenkarka nie załapała się więc nawet na brązowy medal.

Dorota RabczewskaKAPIF

Jeśli czwarta pozycja Dody nie jest dla was dostatecznie dużą niespodzianką, to Weronika Grycan na podium w wyborach Władczyni Męskich Umysłów jest niewątpliwie sensacją wielkiego kalibru - napisała redakcja przy wynikach plebiscytu.

Czyżby Polacy rzeczywiście skrycie marzyli o obfitych kształtach?

Weronika GrycanFacebook/ weronikagrycan

Nie zaskakuje natomiast, kto cieszył się największą popularnością panów...

Natalia SiwiecCKM

Złoto zdobyła Natalia Siwiec, która zdobi okładkę marcowego wydania CKM. Modelka udzieliła także na jego łamach krótkiego wywiadu. Zapytano ją m. in. o to jak ocenia swoją urodę, "niegrzeczność" oraz inteligencję. Natalia "niegrzeczność" oszacowała na 10, intelekt i zaradność na 9,5, a w przypadku urody była zdecydowanie bardziej skromna.

Hm, to zależy kiedy. Teraz, jak pozuję do CKM-u, mam zrobioną fryzurę i sexy bieliznę, to daję sobie 10. Lecz w zwykły dzień, jak tak po prostu idę po ulicy, to co najwyżej 4.

Modelka przyznaje jednak, że czuje się władczynią męskich umysłów.

Nie da się ukryć, że na pewno nadaję się na ten tytuł (śmiech).

Co sądzicie o wyborze czytelników CKM?

emjot