A jednak! Żebrowski niechcący potwierdził ciążę Sochy!

Ups.
Socha w ciąży A jednak! Żebrowski niechcący potwierdził ciążę Sochy! Producenci serialu "Na Wspólnej" zdecydowali się ukrywać ciążę aktorki Małgorzaty Sochy, ponieważ realny termin porodu nie zgadza się z tym serialowym. Ciężko ukryć taką nowinę. Przekonała się o tym Małgorzata Socha. Od dłuższego czasu spekulowano, że najprawdopodobniej aktorka jest w ciąży, bo zaczęła nosić luźne ubrania. Menadżerka Sochy dementowała dotąd wszelkie te doniesienia. Tymczasem szef Sochy z Teatru 6. piętro Michał Żebrowski niechcący zdradził tę tajemnicę. W rozmowie z Se.pl zaprosił na ostatnie w tym sezonie spektakle "Edukacja Rity", w której Małgorzata gra jedną z ról. - Zapraszam koniecznie, bo 17 lutego gramy po raz ostatni przed planowanym urodzeniem się dziecka Małgosi. Oczywiście zaraz po porodzie wznawiamy z Małgosią współpracę - powiedział w rozmowie z tabloidem. Pod koniec ubiegłego roku 33-letnia aktorka przyznała się, że wraz z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim, starają się o dziecko. - Niestety, nie spodziewam się dzidziusia. Gdybym spodziewała się, bardzo bym się cieszyła. Trzymajcie za mnie kciuki - powiedziała "Super Expressowi" Socha. Czy zatem Socha zniknie z ekranów na czas urlopu macierzyńskiego? Nic bardziej mylnego. Producenci serialu "Na Wspólnej" zdecydowali się ukrywać ciążę aktorki, ponieważ realny termin porodu nie zgadza się z tym serialowym. Zaś producenci serialu "Przyjaciółki" chcą zdążyć ze zdjęciami do trzeciej serii jeszcze przed narodzinami dziecka. - W teatrze zobaczymy Sochę już w połowie listopada tego roku - przekonuje pracownik PR teatru. "To dla nas świeża sprawa, ale cieszymy się bardzo i oczywiście gratulujemy. Przy okazji chcielibyśmy podkreślić, że ciąża Małgosi w żaden sposób nie wpłynie na jej rolę Zuzanny w serialu. Zresztą Sylwia Gliwa też była w ciąży, a udało nam się to ukryć. Małgosia nadal jest dla nas ważną postacią w serialu" - czytamy na SE.pl. Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski niedawno zakończyli budowę domu w jednej z podwarszawskich miejscowości i ponoć już szykują się na wymarzonego malucha.

Ciężko ukryć taką nowinę. Przekonała się o tym Małgorzata Socha. Od dłuższego czasu spekulowano, że najprawdopodobniej aktorka jest w ciąży, bo zaczęła nosić luźne ubrania. Menadżerka Sochy dementowała dotąd wszelkie te doniesienia. Tymczasem szef Sochy z Teatru 6. piętro, Michał Żebrowski niechcący zdradził tę tajemnicę. W rozmowie z Se.pl zaprosił na ostatnie w tym sezonie spektakle "Edukacja Rity", w której Małgorzata gra jedną z ról:

Zapraszam koniecznie, bo 17 lutego gramy po raz ostatni przed planowanym urodzeniem się dziecka Małgosi. Oczywiście zaraz po porodzie wznawiamy z Małgosią współpracę - powiedział w rozmowie z tabloidem.

teatr6pietro.plscreen z teatr6pietro.pl

Pod koniec ubiegłego roku 33-letnia aktorka przyznała się, że wraz z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim, starają się o dziecko.

Niestety, nie spodziewam się dzidziusia. Gdybym spodziewała się, bardzo bym się cieszyła. Trzymajcie za mnie kciuki - powiedziała "Super Expressowi" Socha.

Małgorzata SochaWBF

Czy zatem Socha zniknie z ekranów na czas urlopu macierzyńskiego? Nic bardziej mylnego. Producenci serialu "Na Wspólnej" zdecydowali się ukrywać ciążę aktorki, ponieważ realny termin porodu nie zgadza się z tym serialowym. Zaś producenci serialu "Przyjaciółki" chcą zdążyć ze zdjęciami do trzeciej serii jeszcze przed narodzinami dziecka. W teatrze zobaczymy Sochę już w połowie listopada tego roku - przekonuje pracownik PR teatru.

To dla nas świeża sprawa, ale cieszymy się bardzo i oczywiście gratulujemy. Przy okazji chcielibyśmy podkreślić, że ciąża Małgosi w żaden sposób nie wpłynie na jej rolę Zuzanny w serialu.ZresztąSylwia Gliwateż była w ciąży, a udało nam się to ukryć. Małgosia nadal jest dla nas ważną postacią w serialu - czytamy na SE.pl.

Małgorzata SochaAvon/mat.prasowe

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski niedawno zakończyli budowę domu w jednej z podwarszawskich miejscowości i ponoć już szykują się na wymarzonego malucha.

Varg