Maciek Musiał przenosi urodzinową imprezę na marzec. Dlaczego?

Nie chce się teraz bawić.
Musiał przenosi urodzinową imprezę Nie chce się teraz bawić Maciek Musiał przeniósł imprezę z okazji osiemnastych urodzin na marzec. Aktor nie chce się bawić w czasie Wielkiego Postu Maciek Musiał 11 lutego skończył osiemnaście lat. W najbliższą sobotę miała się odbyć impreza urodzinowa, na którą jego fani mogli wygrać zaproszenia. W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi startu konkursu, aktor umieścił na Facebooku wpis, w którym informuje, że w związku z Wielkim Postem postanowił przenieść imprezę na marzec. "Pytaliście o moją imprezę urodzinową-osiemnastkę. Miała być w tą sobotę, ale przekładam na marzec... Wielki Post. Obiecany konkurs na dwa zaproszenia już niedługo... Dziękuje za wszystkie życzenia urodzinowe. Pozdrawiam;))" - napisał na Facebooku. Co się odwlecze, to nie uciecze. Mamy nadzieję, że Maciek będzie się doskonale bawił na swojej osiemnastce :)

Maciek Musiał 11 lutego skończył osiemnaście lat. W najbliższą sobotę miała się odbyć impreza urodzinowa, na którą jego fani mogli wygrać zaproszenia. W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi startu konkursu, aktor umieścił na Facebooku wpis, w którym informuje, że w związku z Wielkim Postem, postanowił przenieść imprezę na marzec.

Pytaliście o moją imprezę urodzinową-osiemnastkę. Miała być w tą sobotę, ale przekładam na marzec... Wielki Post. Obiecany konkurs na dwa zaproszenia już niedługo... Dziękuje za wszystkie życzenia urodzinowe. Pozdrawiam;)) - napisał na Facebooku.

Maciek Musiałscreen Facebook

Co się odwlecze, to nie uciecze. Mamy nadzieję, że Maciek będzie się doskonale bawił na swojej osiemnastce :)

nn

Więcej o: