Adele nawrzeszczała na Chrisa Browna. Za co mu się oberwało?

Ekscytująca gala rozdania nagród Grammy.

Noc rozdania nagród Grammy była ekscytująca nie tylko dla zdobywców statuetek złotego gramofonu, lecz także dla fanów wszystkich gwiazd. Tej nocy doszło też do pewnego incydentu, który zarejestrowały kamery. Adele głośno skomentowała zachowanie Chrisa Browna, który po tym jak ogłoszono, że to nie on, a jego rywal Frank Ocean zdobył statuetkę w kategorii "Best Urban Contemporary Album", nie wstał z miejsca i nie klaskał. To aroganckie zachowanie rozwścieczyło piosenkarkę, która odwróciła się do siedzącego obok Chrisa i krótko, lecz dosadnie skomentowała jego zachowanie.

Chris Brownscreen z YouTube

Na nagraniu widać zdezorientowaną minę Chrisa, który najwyraźniej nie spodziewał się jakichkolwiek komentarzy pod swoim adresem. Jeszcze nie wiadomo co powiedziała mu Adele, ale na pewno nie była to aprobata.

Chris Brownscreen z YouTube

Wiele sław ze świata show-biznesu nie przepada za Brownem. Raper często wdaje się w bójki, ostatnio pobił się z Frankiem Oceanem o miejsce parkingowe, i uchodzi za damskiego boksera. Na gali, po czterech latach od brutalnego pobicia Rihanny, okazało się, że Brown i RiRi znowu są razem.

Rihanna, Chris Brownscreen z YouTube

Rihanna nie ukrywała swojego uczucia i na oczach kamer przytulała się do nowego-byłego partnera. Ostatnio wspierała go nawet w sądzie. Związek ten nie podoba się zarówno fanom wokalistki, jak i jej przyjaciołom. Katy Perry i Beyonce uznały, że nie mogą patrzeć, jak RiRi marnuje sobie życie. Niepokorna Barbadoska nie słucha tych rad i najwyraźniej wybaczyła Chrisowi.

Rihanna, Chris Brownscreen z YouTube

varg

Więcej o:
Komentarze (13)
Adele nawrzeszczała na Chrisa Browna. Za co mu się oberwało?
Zaloguj się
 • mika17

  Oceniono 48 razy 44

  Coz- cham i prostak pozostanie chamem i prostakiem nawet jak bedzie mial miliony na koncie.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 27 razy 23

  Przecież wiadomo, że Chris Brown to wyjątkowo prostackie chamidło, które ma pieniądze. W czaszcze pustka - jedynymi rzeczami, które mu działają są fujara i pięści.

 • russel

  Oceniono 23 razy 13

  "Bo cię zaraz zdzielę lampą od tego abażura, który noszę jako sukienkę!"
  To mu powiedziała.

 • wykolejony

  Oceniono 9 razy 5

  mentalność kaliego zostaje w genach jak widać:P:P

 • m.jackson4ever

  Oceniono 15 razy 3

  Jak znowu dostanie w dziób to nie będzie mi jej szkoda!

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 1

  Cham będzie chamem na wieki wieków amen ;D

 • saugdenstock

  Oceniono 19 razy -3

  moglibyście chociaż pełną historię przywołać a nie wyrwane z kontekstu niewyraźne kadry. Każdy serwis pokazał też uśmiechniętą Adele z Brownem na wspólnych zdjęciach na dokładnie tej samej imprezie i jakoś na siebie nie krzyczeli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX