Ola z teledysku "Ona tańczy dla mnie" nagrała singiel. Zostanie gwiazdą?

Tancerka z teledysku zespołu "Weekend" zamarzyła o karierze wokalistki.
Ola z teledysku Weekendu nagrała singiel Tancerka z teledysku "Ona tańczy dla mnie" zamarzyła o karierze wokalistki. Ola Wróbel z teledysku do hitu "Ona tańczy dla mnie" chce zostać piosenkarką. Zapowiedziała, że niedługo ukaże się jej debiutancki singiel "Hipnotyzuj mnie". Seksowna brunetka z klipu do hitu "Ona tańczy dla mnie" chce zostać piosenkarką. Ola Wróbel zapowiedziała, że niedługo ukaże się jej debiutancki singiel. Nosi intrygujący tytuł "Hipnotyzuj mnie". Już teraz na swoim profilu na Facebooku Ola umieściła fragment utworu. Początkująca piosenkarka zapowiada też, że pracuje już nad własnym klipem, którego premiera przewidziana jest na koniec lutego. Kariera Oli rozwija się w zawrotnym tempie. Jeszcze niedawno ta 27-latka pracowała za barem jednego z trójmiejskich klubów. Gdyby nie znalazła się we właściwym miejscu, we właściwym czasie i nie wykazała się odwagą, to pewnie nie miałaby szans na sukces. - Byliśmy na koncercie w Gdyni i w klubie, w którym graliśmy - poznałem barmankę, Olę. (...) Powiedziałem jej, że właśnie w tym klubie chcemy kręcić teledysk, a ona na to, że po co mamy szukać dziewczyn, skoro ona chętnie wystąpi w naszym klipie i jeszcze weźmie dwie "dorodne" koleżanki. I tak się zgadaliśmy, a brunetka Ola została główną bohaterką teledysku. Cała reszta była spontaniczna, to była wielka improwizacja - opowiada Radek Liszewski w wywiadzie dla tvp.info. Sukces piosenki zespołu Weekend był dla Oli sporym zaskoczeniem. - Przyznam, że nieco sceptycznie podchodziłam do całej sprawy. Gdy Radek Liszewski, wokalista zespołu, powiedział mi, że ta piosenka będzie hitem, jakoś mu nie uwierzyłam. Jego słowa okazały się prorocze, a moje zaskoczenie było ogromne, gdy całe wybrzeże słuchało tej właśnie piosenki - opowiadała potem Ola. Ola ma 27 lat i pochodzi z Radomia. Przeprowadziła się do Warszawy, a stamtąd nad morze. W tygodniu pracuje w Internetowej Telewizji Gdynia, a w weekendy w jednym z klubów muzycznych.

Seksowna brunetka z klipu do hitu "Ona tańczy dla mnie" chce zostać piosenkarką. Ola Wróbel zapowiedziała, że niedługo ukaże się jej debiutancki singiel. Nosi intrygujący tytuł "Hipnotyzuj mnie".

Ola Wróbel, Ona Tańczy dla mnie, Weekend, Radek Liszewski, Zahipnotyzuj mniescreen facebook

Już teraz na swoim profilu na Facebooku Ola umieściła fragment utworu. Jak myślicie, ma szansę, aby zostać gwiazdą?

Ola Wróbel Facebookscreen Facebook

Opinie fanów po publikacji są rzeczywiście bardzo pochlebne.

Komentarze do piosenki Oli Wróbelscreen Facebook

A wam jak się podoba?  Dorówna popularnością Weekendowi?

Początkująca piosenkarka zapowiada też, że pracuje już nad własnym klipem, którego premiera przewidziana jest na koniec lutego.

Ola Wróbel w studio nagrań, Weekend, Ona tańczy dla mniescreen Facebook

Kariera Oli rozwija się w zawrotnym tempie. Jeszcze niedawno ta 27-latka pracowała za barem jednego z trójmiejskich klubów. Gdyby nie znalazła się we właściwym miejscu, we właściwym czasie i nie wykazała się odwagą, to pewnie nie miałaby szans na sukces.

Byliśmy na koncercie w Gdyni i w klubie, w którym graliśmy - poznałem barmankę, Olę. (...) Powiedziałem jej, że właśnie w tym klubie chcemy kręcić teledysk, a ona na to, że po co mamy szukać dziewczyn, skoro ona chętnie wystąpi w naszym klipie i jeszcze weźmie dwie "dorodne" koleżanki. I tak się zgadaliśmy, a brunetka Ola została główną bohaterką teledysku. Cała reszta była spontaniczna, to była wielka improwizacja - opowiadaRadek Liszewski w wywiadzie dla tvp.info.

Sukces piosenki zespołu  Weekend był dla Oli sporym zaskoczeniem.

Przyznam, że nieco sceptycznie podchodziłam do całej sprawy. Gdy Radek Liszewski wokalista zespołu powiedział mi, że ta piosenka będzie hitem jakoś mu nie uwierzyłam. Jego słowa okazały się prorocze, a moje zaskoczenie było ogromne, gdy całe wybrzeże słuchało tej właśnie piosenki - opowiadała potem Ola.

Ola ma 27 lat i pochodzi z Radomia. Przeprowadziła się do Warszawy, a stamtąd nad morze. W tygodniu pracuje w Internetowej Telewizji Gdynia, a w weekendy w jednym z klubów muzycznych.

Dawno temu ktoś mi kiedyś powiedział ''Nigdy nie rezygnuj z marzeń'' do dziś staram się kierować tym przekazem. Także wspierajcie mnie w tym kochani:-)))  - napisała Ola na swoim profilu.

Kupicie jej płytę?

emjot

Jak Ci się podoba debiutancki singiel Oli Wróbel?