Miszczak o Dykiel: I co, mam zastrzelić starszą panią?

Dyrektor TVN-u wybaczył Bożenie Dykiel jej obraźliwe słownictwo.
Miszczak: Mam zastrzelić starszą panią? Dyrektor TVN-u wybaczył Bożenie Dykiel jej obraźliwe słownictwo. Ciesząca się sympatią 64-letnia aktorka Bożena Dykiel wywołała ostatnio spory skandal. Dyrektor TVN-u Edward Miszczak wybaczył aktorce jej obraźliwe słownictwo. Ciesząca się sympatią 64-letnia aktorka Bożena Dykiel wywołała ostatnio spory skandal. Aktorka uczestniczyła w porannym programie "Dzień dobry TVN", w którym miała wspominać 10-lecie serialu "Na Wspólnej". Jednak, jak to się czasem zdarza w programach na żywo, w trakcie bezpiecznej wydawałoby się rozmowy, doszło do zaskakującej sytuacji. Dykiel zaczęła narzekać, że jej macierzysta stacja nie sfinansowała kalendarza ze zdjęciami aktorów serialu. W pewnym momencie wyparowała: - Szkoda tylko, że TVN pożydził i nie wydał naszego kalendarza - powiedziała w "Dzień dobry TVN". Swojego oburzenia nie krył prowadzący program, Bartosz Węglarczyk: - Po... co robił? - dopytywał z niedowarzaniem. Po tym wyznaniu w internecie zawrzało. Aktorka stała się nawet bohaterką memów. Nic dziwnego, że po takiej aferze powstały plotki, że Bożena Dykiel będzie musiała pożegnać się ze stacją. W sprawie wypowiedział się decydujący głos, czyli dyrektor programowy TVN-u, Edward Miszczak: - To z pewnością nie jest jej osobista filozofia, tak jej się wyrwało. Przeprosiliśmy za to my, przeprosiła ona, konsekwencji raczej nie wyciągniemy, bo co mam zastrzelić starszą panią? - powiedział w rozmowie z Superseriale.se.pl. Rzeczywiście, rzecznik stacji, Karol Smoląg wypowiedział się w tej sprawie: - Mogę jedynie wyrazić ubolewanie. (..) Dzień Dobry TVN to audycja emitowana na żywo, a z przebiegu rozmowy wynika, że prowadzący w ogóle nie zrozumieli wyrażenia użytego przez panią Dykiel. I jedynie tym tłumaczyłbym brak reakcji z ich strony na słowa aktorki - napisał na Facebooku.

Ciesząca się sympatią 64-letnia aktorka Bożena Dykiel wywołała ostatnio spory skandal. Aktorka uczestniczyła w porannym programie "Dzień dobry TVN", w którym miała wspominać 10-lecie serialu "Na Wspólnej". Jednak, jak to się czasem zdarza w programach na żywo, w trakcie bezpiecznej wydawałoby się rozmowy, doszło do zaskakującej sytuacji. Dykiel zaczęła narzekać, że jej macierzysta stacja nie sfinansowała kalendarza ze zdjęciami aktorów serialu. W pewnym momencie wyparowała:

Szkoda tylko, że TVN pożydził i nie wydał naszego kalendarza - powiedziała w "Dzień dobry TVN".

Swojego oburzenia nie krył prowadzący program, Bartosz Węglarczyk:

Po... co robił? - dopytywał z niedowarzaniem.

Bożena Dykielfot. EAST NEWS

Po tym wyznaniu w internecie zawrzało. Aktorka stała się nawet bohaterką memów. Nic dziwnego, że po takiej aferze powstały plotki, że Bożena Dykiel będzie musiała pożegnać się ze stacją. W sprawie wypowiedział się decydujący głos, czyli dyrektor programowy TVN-u, Edward Miszczak:

To z pewnością nie jest jej osobista filozofia, tak jej się wyrwało. Przeprosiliśmy za to my, przeprosiła ona, konsekwencji raczej nie wyciągniemy, bo co mam zastrzelić starszą panią? - powiedział w rozmowie z Superseriale.se.pl.

 edward miszczak www.FORUMGWIAZD.com.pl

Rzeczywiście, rzecznik stacji, Karol Smoląg wypowiedział się w tej sprawie:

Mogę jedynie wyrazić ubolewanie. (..) Dzień Dobry TVN to audycja emitowana na żywo, a z przebiegu rozmowy wynika, że prowadzący w ogóle nie zrozumieli wyrażenia użytego przez panią Dykiel. I jedynie tym tłumaczyłbym brak reakcji z ich strony na słowa aktorki - napisał na Facebooku.

Program obejrzycie tutaj.

Bożena Dykiel, Na wspólnejX-news

Vic

Więcej o:
Komentarze (22)
Miszczak o Dykiel: I co, mam zastrzelić starszą panią?
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 31 razy 21

  Miszczak -wielki mały człowiek.Po co z igły robić widły.
  Węglarczyk niech się lepiej zajmie swoją edukacją i manierami,których niestety bardzo często mu brakuje.Nie wspomnę już o higienie i obleśnym wyglądzie.

 • wariograf

  Oceniono 26 razy 18

  Głupio-mądry Węglarczyk chciał się pokazać jaki to on akuratny.
  Tymczasem kto pod kim dołki kopie....
  Wyszedł na gorszego idiotę niż go do tej pory postrzegałem.

 • kkmm

  Oceniono 34 razy 14

  starsza panią??????? młody sie odezwał......
  odczepiliby sie od Pani Bozenki,to swietna babka

 • koja

  Oceniono 17 razy 11

  58 letni małolat E. Miszczak, powiedział co wiedział.

 • oneandonly

  Oceniono 19 razy 9

  jak ktos rasistowsko wyzywa bialych, czarnych, czerwonych czy zoltych to rozchodzi sie po kosciach. a wystarczy powiedziec " pozydzic " ( gdzie mowiac to nie mamy na celu obrazenia zadnego zyda ) to odrazu lincz jakbysmy obrazili boga i zbeszczescili jakas swietosc... szkoda, ze juz nikt nie pamietam jak premier izraela w straszny sposob obrazil polske...

 • zmierzchomania

  Oceniono 7 razy 3

  Widać, że niemiecka telelewizja "zastrzelić starszą panią"

 • errore

  Oceniono 26 razy 2

  A teraz Edwardowi Miszczakowi chyba się wyrwało "....zastrzelić starszą panią" . Hahahaha ! Nie wiem co gorsze.

 • weronkasoffia

  Oceniono 2 razy 0

  oj żydzi,żydzi,a miszczak świni

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 0

  "z przebiegu rozmowy wynika, że prowadzący w ogóle nie zrozumieli wyrażenia użytego przez panią Dykiel" - buahahaha. Gratuluję Miszczakowi doboru pracowników. Nie dość, że ich dykcja pozostawia wiele do życzenia, to znajomość języka polskiego także. Kwiatkami językowymi prowadzących ten program można by zapełnić wszystkie klomby w Warszawie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX