Wiemy, kim jest tajemnicza towarzyszka Bartka Topy!

Znany aktor na premierę przyszedł z koleżanką po fachu.
Wiemy, kim jest partnerka Bartka Topy! Znany aktor na premierę przyszedł z koleżanką po fachu Partnerka Bartłomieja Topy, z który pojawił się premierze filmu "Nieulotne", to 25-letnia absolwentka krakowskiej PWST Anna Terpiłowska Na premierze filmu "Nieulotne" Bartłomiej Topa pojawił się w towarzystwie tajemniczej dziewczyny. Para, trzymając się za ręce, szybko przemknęła przez tłum. Jak donoszą nam nasi czytelnicy (dziękujemy za sygnał!), towarzyszka 45-letniego aktora to Anna Terpiłowska! Terpiłowska ma 25 lat i dwa lata temu skończyła krakowską PWST. Nie jest jeszcze szeroko znana większej publiczności. Wprawdzie zdobyła nagrodę na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za rolę panny Anieli w spektaklu "Damy i huzary", ale na dużym ekranie mogliśmy ją zobaczyć tylko w roli epizodycznej. Za to w doborowym towarzystwie! W filmie "Mała matura 1947", który swoją premierę miał dwa lata temu, zagrała m. in. u boku Marka Kondrata , Wojciecha Pszoniaka, Sonii Bohosiewicz i Artura Żmijewskiego. Aktorka do niedawna związana była z Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie. Od połowy grudnia można zobaczyć ją jednak na deskach warszawskiego Teatru Syrena. W spektaklu "Hallo Szpicbródka" wciela się w rolę aktorki teatru rewiowego "Czerwony Młyn". "Grająca Anitę Anna Terpiłowska ma fenomenalny, silny głos, którym potrafi narkotyzować publiczność" - czytamy w recenzji spektaklu przygotowanego przez "Gazetę Wyborczą". Czyżby przeprowadzka do stolicy była związana właśnie ze znajomością z Bartłomiejem Topą? Jedno jest pewne : starszy i odnoszący sukcesy kolega po fachu z pewnością może jej pomóc rozwinąć skrzydła w zawodzie.

Na premierze filmu "Nieulotne" Bartłomiej Topa pojawił się w towarzystwie tajemniczej dziewczyny. Para trzymając się za ręce szybko przemknęła przez tłum. Jak donoszą nam nasi czytelnicy (dziękujemy za sygnał!), towarzyszka 45-letniego aktora to o 20 lat młodsza Anna Terpiłowska!

Bartłomiej Topa, partnerka, dziewczynaWBF

Anna Terpiłowska ma 25 lat i dwa lata temu skończyła krakowską PWST. Nie jest jeszcze szeroko znana większej publiczności.

Anna TerpiłowskaKAPIF

Wprawdzie zdobyła nagrodę na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za rolę panny Anieli w spektaklu "Damy i huzary", ale na dużym ekranie mogliśmy ją zobaczyć tylko w roli epizodycznej. Za w doborowym towarzystwie! W filmie "Mała matura 1947", który swoją premierę miał dwa lata temu, zagrała m. in. u boku Marka Kondrata , Wojciecha Pszoniaka, Sonii Bohosiewicz i Artura Żmijewskiego.

Anna TerpiłowskaKAPIF

Aktorka do niedawna związana była z Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie. Od połowy grudnia można zobaczyć ją jednak na deskach warszawskiego Teatru Syrena. W spektaklu "Hallo Szpicbródka" wciela się w rolę aktorki teatru rewiowego "Czerwony Młyn".

Grająca Anitę Anna Terpiłowska ma fenomenalny, silny głos, którym potrafi narkotyzować publiczność - czytamy w recenzji spektaklu przygotowanego przez "Gazetę Wyborczą".

Czyżby przeprowadzka do stolicy była związana właśnie ze znajomością z Bartłomiejem Topą?

Bartłomiej Topa, partnerkaWBF

Jedno jest pewne : starszy i odnoszący sukcesy kolega po fachu z pewnością może jej pomóc rozwinąć skrzydła w zawodzie.

Zobaczcie skąpe kostiumy tancerek rewiowych w spektaklu "Hallo Szpicbródka":

emjot