Shakira i Gerard Pique pokazali synka!

Słodki.
Shakira i Gerard Pique pokazali synka Sławni rodzice wraz z UNICEF-em zorganizowali baby shower Shakira i Gerarda Pique pokazali małego Milana swoim fanom. Zdjęcie możemy zobaczyć na stronie UNICEF-u oraz na oficjalnym profilu piosenkarki na Facebooku. Synek Shakiry i Gerarda Pique przyszedł na świat 22 stycznia. Szczęśliwi rodzice pokazali małego Milana swoim fanom. Zdjęcie możemy zobaczyć na stronie UNICEFu oraz na oficjalnym profilu piosenkarki na Facebooku. Shakira i Gerard Pique, wspólnie z UNICEFem, zorganizowali baby shower. Na stronie internetowej organizacji można zostawić datki, pieniądze będą przekazane na rzecz potrzebujących dzieci. "Mamy nadzieję, że dzięki Milanowi inne bardziej potrzebujące dzieci będą miały zapewnione najpotrzebniejsze rzeczy - dzięki Waszym prezentom i datkom. Dziękujemy, że dzielicie z nami te niezapomniane chwile" - czytamy na stronie. Kilka godzin po porodzie na oficjalnej stronie Shakiry pojawiło się oświadczenie: "Z wielką radością ogłaszamy narodziny Milana Pique Mebaraka, syna Shakiry Mebarak i Gerarda Pique. Urodził się 22 stycznia o 21:36 w Barcelonie." Imię Milan w języku słowiańskim znaczy "kochany, czuły i najdroższy". W łacinie - "gorliwy i pracowity", w sanskrycie - "zjednoczenie". Tak jak jego ojciec, Milan już w chwili narodzin stał się członkiem klubu FC Barcelona. Szpital potwierdził, że pierwszy syn pary waży 2,9 kg. Zarówno mama, jak i dziecko są zdrowi.

Synek Shakiry i Gerarda Pique przyszedł na świat 22 stycznia. Szczęśliwi rodzice pokazali małego Milana swoim fanom. Zdjęcie możemy zobaczyć na stronie UNICEFu oraz na oficjalnym profilu piosenkarki na Facebooku. Tak wygląda pierworodny pięknej pary:

Gerard Pique, shakira, milan UNICEF

Shakira i Gerard Pique, wspólnie z UNICEFem, zorganizowali baby shower. Na stronie internetowej organizacji można zostawić datki, pieniądze będą przekazane na rzecz potrzebujących dzieci.

Mamy nadzieję, że dzięki Milanowi, inne bardziej potrzebujące dzieci będą miały zapewnione najpotrzebniejsze rzeczy - dzięki Waszym prezentom i datkom. Dziękujemy, że dzielicie z nami te niezapomniane chwile - czytamy na stronie.

Milan Pique Meberak screen z Facebook

Kilka godzin po porodzie na oficjalnej stronie Shakiry pojawiło się oświadczenie:

Z wielką radością ogłaszamy narodziny Milana Pique Mebaraka, syna Shakiry Mebarak i Gerarda Pique. Urodził się 22 stycznia o 21:36 w Barcelonie.
Imię Milan w języku słowiańskim znaczy "kochany, czuły i najdroższy". W łacinie - "gorliwy i pracowity", w sanskrycie - "zjednoczenie".
Tak jak jego ojciec, Milan już w chwili narodzin stał się członkiem klubu FC Barcelona.
Szpital potwierdził, że pierwszy syn pary waży 2,9 kg. Zarówno mama, jak i dziecko są zdrowi.

Shakira i jej chłopak Gerard Pique,ciąża, brzuszek, dziecko

Alfa