Ewa Farna wyjeżdża do USA

Jedzie koncertować.
Ewa Farna wyjeżdża do USA Jedzie koncertować Ewa Farna poinformowała na Facebooku, że wyjeżdza na koncerty do USA. Będzie śpiewać dla tamtejszych mniejszości narodowych: polskiej i czeskiej "O jak mi dobrze:-). W pociągu do Pragi na koncert, potem powrót do Wawy na następny egzamin.. I..?! Odlatuje do Stanów!!! W Nowym Jorku dwa koncerty, oraz meetingi ustalające termin trasy koncertowej w USA" - napisała Ewa Farna na Facebooku. Czy to oznacza, że Ewa szykuje się na podbój USA? Artystka daleka jest od huraoptymizmu. "Nie nie nie staram się sięgnąć utopijnych, ,impossible' celów typu podbijanie Ameryki. Ja jadę zagrać dla mniejszości narodowych. Co prawda tylko 5 dni, ale wreszcie zobaczę Amerykę- juchuu!". Piosenkarka podczas wyjazdu nie zamierza zapomnieć o fanach i zapowiada, że na bieżąco będzie wklejać zdjęcia z podróży za ocean. "Zabieram brata i wrzucam dla Was foty;-)))!"- obiecuje. Ewa Farna często dzieli się z internautami swoimi prywatnymi zdjęciami i przemyśleniami. Ostatnio tematem numer jeden jest trwająca sesja. Ale nie chodzi wcale o tę fotograficzną, lecz o egzaminacyjną. Ewa jest bowiem studentką prawa i właśnie zdaje swoje pierwsze egzaminy. Okazuje się, że udaje jej się pogodzić naukę z karierą. "Logika prawnicza- pierwszy egzamin w życiu- miesiąc codziennego wkuwania- zaliczone na 5! YEEEEEESSSSS!!!!" - napisała Ewa 30 stycznia na swoim profilu. Po powrocie czeka Farną gorący okres. Jak zapowiada, zaraz po przyjeździe wchodzi do studia i nagrywa piosenki na swoją nową płytę. Na Facebooku dowiedzieliśmy się także, że Ewa potwierdziła właśnie kolejnych 18 koncertów. Ich miejsca nie są jeszcze znane.
O jak mi dobrze:-). W pociągu do Pragi na koncert, potem powrót do Wawy na następny egzamin.. I..?! Odlatuje do Stanów!!! W Nowym Jorku dwa koncerty, oraz meetingi ustalające termin trasy koncertowej w USA - napisała Ewa Farna na Facebooku.

Ewa Farna profilFacebook screen

Czy to oznacza, że Ewa szykuje się na podbój USA? Artystka daleka jest od huraoptymizmu.

Nie nie nie staram się sięgnąć utopijnych, "impossible" celów typu podbijanie Ameryki. Ja jadę zagrać dla mniejszości narodowych. Co prawda tylko 5 dni, ale wreszcie zobaczę Amerykę- juchuu!

Piosenkarka podczas wyjazdu nie zamierza zapomnieć o fanach i zapowiada, że na bieżąco będzie wklejać zdjęcia z podróży za ocean.

Zabieram brata i wrzucam dla Was foty;-)))!- obiecuje.

Ewa Farna często dzieli się z internautami swoimi prywatnymi zdjęciami i przemyśleniami. Ostatnio tematem numer jeden jest trwająca sesja. Ale nie chodzi wcale o tę fotograficzną, lecz o egzaminacyjną. Ewa jest bowiem studentką prawa i właśnie zdaje swoje pierwsze egzaminy. Okazuje się, że udaje jej się pogodzić naukę z karierą.

Logika prawnicza- pierwszy egzamin w życiu- miesiąc codziennego wkuwania- zaliczone na 5! YEEEEEESSSSS!!!!" - napisała Ewa 30 stycznia na swoim profilu.

Po powrocie czeka Farną gorący okres. Jak zapowiada, zaraz po przyjeździe wchodzi do studia i nagrywa piosenki na swoją nową płytę. Na Facebooku dowiedzieliśmy się także, że Ewa potwierdziła właśnie kolejnych 18 koncertów. Ich miejsca nie są jeszcze znane.

 

Ewa FarnaKAPIF

emjot