Pamiętacie Gosię Andrzejewicz? Teraz ma starszego faceta i starają się o dziecko!

Szczerze w "20m2 Łukasza".
Gosia Andrzejewicz stara się o dziecko Szczerze w "20m2 Łukasza". Piosenkarka Gosia Andrzejewicz w programie Łukasza Jakóbiaka powiedziała, że marzy o dziecku, nad którym "pracuje" ze starszym mężczyzną Tym razem gościem Łukasza Jakóbiaka była Gosia Andrzejewicz. Było o ustawce z mediami, Kubie Wojewódzkim i dziecku, nad którym piosenkarka pracuje z tajemniczym partnerem. Pochwaliła się, że raz w życiu zdarzyło się jej zrobić tzw. ustawkę z mediami, która chyba nie była do końca fortunna: "To była jedna ustawka, kiedy zmieniałam koło od samochodu, w szpilkach, no tak przecież nie można". Zapytana o to, czy są programy, do których nie przyjmuje zaproszeń przyznała, że odmawia Kubie Wojewódzkiemu. Najciekawsze padło na końcu. Pociągnięta przez Jakóbiaka za język, piosenkarka powiedziała, że marzy o dziecku, nad którym "pracuje" ze starszym mężczyzną. Gosi Andrzejewicz życzymy, żeby prace zakończyły się powodzeniem.

Tym razem gościem Łukasza Jakóbiaka była Gosia Andrzejewicz. Było o ustawce z mediami, Kubie Wojewódzkim i dziecku, nad którym piosenkarka pracuje z tajemniczym partnerem.

Gosia Andrzejewicz Screen z Youtube

Pochwaliła się, że raz w życiu zdarzyło się jej zrobić tzw. ustawkę z mediami, która chyba nie była do końca fortunna:

To była jedna ustawka, kiedy zmieniałam koło od samochodu, w szpilkach, no tak przecież nie można.

Zapytana o to, czy są programy do których nie przyjmuje zaproszeń przyznała, że odmawia Kubie Wojewódzkiemu.

Dlaczego?
Bo nie jest tobą... - nieoczekiwanie skomplementowała Jakóbiaka Andrzejewska.

Gosia Andrzejewicz Kapif

Najciekawsze padło na końcu. Pociągnięta przez Jakóbiaka za język piosenkarka powiedziała, że marzy o dziecku, nad którym "pracuje" ze starszym mężczyzną.

Chcesz mieć dziecko?
Bardzo.
Z kim pracujesz nad dzieckiem? Jest starszy?
Starszy.

Gosi Andrzejewskiej życzymy, żeby prace zakończyły się powodzeniem. Natomiast cały wywiad możecie obejrzeć tutaj:

alex