Marek Kondrat i 23-letnia córka Grzegorza Turnaua. Co ich łączy?

Zobaczcie.
Aktor i córka muzyka Marek Kondrat i 23-letnia córka Grzegorza Turnaua. Co ich łączy? Marka Kondrata i 23- letnią córkę Grzegorza Turnaua coś łączy! "Rewia" pisze, że na inauguracji sklepu z winami w Krakowie wspólnie pełnili honory gospodarzy Któż mógłby się spodziewać, że wybitnego aktora Marka Kondrata i 23- letnią córkę znanego wokalisty Grzegorza Turnaua coś łączy! Ta para znalazła jednak porozumienie w kwestii... wina. Córka muzyka, Antonina Turnau, bardzo zaangażowała się w pomoc przy otwarciu nowego sklepu aktora z ekskluzywnymi winami w Krakowie. "Rewia" pisze, że na inauguracji sklepu Antonina Turnau i Marek Kondrat pełnili wręcz podobno honory gospodarzy. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że Marek Kondrat słynący dotychczas z hołdowania tradycyjnym wartościom, zmienił ostatnio nastawienie. Aktor zarzekał się, że nie zamierza wymieniać żony Ilony, na lepszy model. - Uważam, że to idiotyzm zmieniać jedną żonę na drugą, jak samochody. Ale jak dobrze trafiłem - powiedział w jednym z wywiadów. Tymczasem Marek Kondrat poczuł potrzebę zmian i podobno nawet wyprowadził się z domu. Ostatnimi czasy zrezygnował z aktorstwa, zaś zaangażował się w handel winami. Firma Kondrata sprowadza wina z najróżniejszych zakątków świata, takich jak słonecznej Hiszpanii czy Ameryki Południowej i dostarcza je do mieszkań Polaków. To właśnie pasja winiarska zbliżyła do siebie Antoninę Turnau i Marka Kondrata. "Rewia" opublikowała zdjęcia, na których aktor delektuje się winem w towarzystwie córki Turnaua. Antonina Turnau nie opowiada o sobie. Wiadomo jedna, że kiedyś spotykała się z Arkadiuszem Likusem, synem krakowskich milionerów i właścicieli m.in. centrum handlowego na Brackiej w Warszawie. Likus był z pewnością niezłą partią i wyglądało na to, że się zaangażował, jednak córka Turnaua ponoć wzgardziła jego uczuciem. Czyżby czekała na mocniejsze uczucie? Antonina Turnau jest jedyną córką Grzegorza Turnaua. Studiowała polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskich, teraz mieszka w Warszawie i prowadzi kącik o książkach w programie "Wszystko o kulturze" w TVP2. Jeden z odcinków kręcono w trakcie festiwalu filmowego "Dwa brzegi" w Kazimierzu Dolnym, a jego gościem specjalnym był Marek Kondrat.

Któż mógłby się spodziewać, że wybitnego aktora Marka Kondrata i 23- letnią córkę znanego wokalisty Grzegorza Turnaua coś łączy! Ta para znalazła jednak porozumienie w kwestii... wina. Córka muzyka, Antonina Turnau, bardzo zaangażowała się w pomoc przy otwarciu nowego sklepu aktora z ekskluzywnymi winami w Krakowie. "Rewia" pisze, że na inauguracji sklepu Antonina Turnau i Marek Kondrat pełnili wręcz podobno honory gospodarzy.

Marek KandratAgencja Gazeta

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że Marek Kondrat słynący dotychczas z hołdowania tradycyjnym wartościom, zmienił ostatnio nastawienie. Aktor zarzekał się, że nie zamierza wymieniać żony, Ilony, na lepszy model.

Uważam, że to idiotyzm zmieniać jedną żonę na drugą, jak samochody. Ale jak dobrze trafiłem - powiedział w jednym z wywiadów.

15.01.2013 LODZ , MAREK KONDRAT OTWIERA SWOJ SKLEP Z WINAMI W OFF PIOTRKOWSKA . FOT . MARCIN STEPIEN / AGENCJA GAZETA   SLOWA KLUCZOWE: WINO SKLEPFot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta

Tymczasem Marek Kondrat poczuł potrzebę zmian i podobno nawet wyprowadził się z domu. Co prawda jest widywany w swoim rodzinnym gniazdku, ale pochłania go już coś innego. Ostatnimi czasy zrezygnował z aktorstwa, zaś zaangażował się w handel winami. Firma Kondrata sprowadza wina z najróżniejszych zakątków świata, takich jak słonecznej Hiszpanii czy Ameryki Południowej i dostarcza je do mieszkań Polaków. To właśnie pasja winiarska zbliżyła do siebie Antoninę Turnau i Marka Kondrata. "Rewia" opublikowała zdjęcia, na których aktor delektuje się winem w towarzystwie córki Turnaua.

 

Antonina TurnauEast News

Antonina Turnau nie opowiada o sobie. Wiadomo jedna, że kiedyś spotykała się z Arkadiuszem Likusem, synem krakowskich milionerów i właścicieli m.in. centrum handlowego na Brackiej w Warszawie. Likus był z pewnością niezłą partią i wyglądało na to, że się zaangażował, jednak córka Turnaua ponoć wzgardziła jego uczuciem. Czyżby czekała na mocniejsze uczucie?

17.05.2010 WROCLAW BENTE KAHAN AMBASADOREM WROCLAWIA GALA Fot. Łukasz Giza / Agencja Gazeta

Antonina Turnau jest jedyną córką Grzegorza Turnaua. Studiowała polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskich,teraz mieszka w Warszawie i prowadzi kącik o książkach w programie "Wszystko o kulturze" w TVP2. Jeden z odcinków kręcono w trakcie festiwalu filmowego "Dwa brzegi" w Kazimierzu Dolnym, a jego gościem specjalnym był Marek Kondrat. To podobno tam piękna córka Turnaua miała poznać znanego aktora.

15.01.2013 LODZ , MAREK KONDRAT OTWIERA SWOJ SKLEP Z WINAMI W OFF PIOTRKOWSKA . FOT . MARCIN STEPIEN / AGENCJA GAZETA   SLOWA KLUCZOWE: WINO SKLEPFot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta

Antonina TurnauAgencja Gazeta

Vic