Co się stało z grzywką Maćka Musiała?

Chłopak rozwiał wątpliwości.
Co się stało z grzywką Maćka Musiała? Chłopak rozwiał wątpliwości Maciek Musiał opublikował na Facebooku zdjęcie z Juliuszem Machulskim i podpiętą grzywką, zrobione podczas przymiarek kostiumu do spektaklu Teatru Telewizji Maciek Musiał opublikował na Facebooku zdjęcie z Juliuszem Machulskim. Zostało ono zrobione podczas przymiarek kostiumu do spektaklu Teatru Telewizji. Uwagę fanek młodego aktora przyciągnęła podpięta grzywka. Maciek zmienia swój image? Chłopak postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i wyjaśnił, że sam sobie tego nie zrobił. "Info: aktor idzie do garderoby i tam go ubierają, czeszą, zapinają spinki, gumki itd. - tak, żeby pasowało do roli, którą ma zagrać. Sam sobie tego nie zrobiłem" - napisał na Facebooku. Musimy przyznać, że w takim wydaniu Maciek wygląda naprawdę uroczo.

Maciek Musiałopublikował na Facebooku zdjęcie z Juliuszem Machulskim. Zostało ono zrobione podczas przymiarek kostiumu do spektaklu Teatru Telewizji. Uwagę fanek młodego aktora przyciągnęła podpięta grzywka. Maciek zmienia swój image?

Maciej Musiałscreen Facebook

Chłopak postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i wyjaśnił, że sam sobie tego nie zrobił.

info: aktor idzie do garderoby i tam go ubierają, czeszą, zapinają spinki, gumki itd - tak, zeby pasowało do roli, którą ma zagrać. Sam sobie tego nie zrobiłem;)) - napisał na Facebooku.

Musimy przyznać, że w takim wydaniu Maciek wygląda naprawdę uroczo :)

nn

Więcej o: